Гол на Feddal направи равенство (1-1), което удължава съмненията на отбора на carscar García Junyent

Виго | 04 · 07 · 20 | 21:58

диша

Споделете статията

The Селта Виго удължава страданието му след равенство срещу Бетис (1-1), в игра, която беше поставена пред него с гола на Нолито, но той си тръгна с катастрофално второ полувреме.

Резултат, който позволява на небесния отбор да увеличи предимството пред Майорка до шест точки, което затваря зоната на изпадащите, но е спечелило конкретната „средна цел“ и на практика запечатва тяхната постоянство пред Севиляните.

Офанзивният залог на carscar García Junyent насърчи Селта да стартира, доминирайки в центъра на терена и разрез на лявото крило, където Нолито нарани зелено-белите защити.

Бившият играч на Севиля беше новостта в единадесетте, към която се завърна и полузащитникът Фран Белтран, който предупреди Джоел Роблес с удар, който отиде високо след четвърт час игра. И малко след това, гений от Нолито даде на Селта спокойствие, който продължи напред на таблото (m.21) с илиФаул, изпълнен от външната страна на бариерата до края на Кадис.

Галисийският отбор се отпусна след гола, а дуелът бе изравнен. Бетис имаше повече топка, но продължи, без да безпокои Рубен Бланко. Отне още 45 минути, за да забравим за отбор, който продължава да се срива въпреки смяната на треньора.

Селта настоя да даде живот на своя съперник, като се откаже от атаката и се заключи в полето си, за да защити резултата. Страх обзе играчите на Óscar, които изчезнаха от играта. В допълнение, промените на Алексис Трухийо дадоха още един въздух на Бетис набира дълбочина с влизането на Тело, Хоакин и Педраса.

Зелено-белият домейн се увеличаваше, а Селта страдаше все повече и повече. При липса на двадесет минути, Гонсалес Фуертес Той посочи наказание от Рафиня за Гуардадо, но след като го прегледа, след като беше уведомен от VAR, той коригира твое решение.

Бетис го заслужаваше и усилията им бяха възнаградени при липсата на десет минути с гол от централния Feddal, отново със съспенс, защото VAR прегледа действието за евентуално офсайд на Лорен в продължение на няколко минути.

1 - RC Селта: Рубен Бланко; Кевин Васкес (Уго Мало, мин. 62), Мурийо, Араухо, Олаза; Белтран (Брадарич, мин. 77), Добре, Рафиня; Аспас (Санти Мина, мин. 76), Нолито (Габриел Фернандес, мин. 76), Смолов (Брайс Мендес, мин. 53).

1 - Р. Бетис: Джоел Роблес; Емерсън, Федал, Манди, Алекс Морено (Педраса, мин. 53); Охраняван, Гуидо Родригес: Аленя (Тело, мин. 56), Каналес, Хуанми (Хоакин, мин. 56); Лорен (Borja Iglesias, мин. 91).

Цели: 1-0. Min.21: Нолито; 1-1. Мин. 78: Feddal.

Рефер: Гонсалес Фуертес (астурийско училище). Той увещава Кевин Васкес, Яго Аспас, Добре, Брадарич и Араужо от името на Селта, и Алекс Морено, Манди, Тело, Каналес и треньор Алексис от името на Бетис.

Инциденти: Мач, съответстващ на тридесет и четвъртия ден на ЛаЛига Сантандер, изигран на стадион Абанка.