Кармело Рубио Санчес

испания

Тези от Какао, които атакуваха с пет много минути, се разтревожиха само в края, когато Испания се отпусна. Финалът, тази събота (21:00 Мега и Евроспорт) срещу Русия Испания-Португалия на живо: Европейски финал по футзал 2018

Испания ще бъде на финала на Еврокупа в Белград. Казахстан се притесни само в края (5-3) срещу отбор, който се подобрява с напредването на шампионата и който на полуфинала срещу отбора на Какао показа огромно превъзходство. Тази събота (21:00, Мега и Eurosport 1) той ще се бори за титлата срещу съвсем различен отбор, Русия на Скорович, истински страхотен отбор с множество оръжия, въпреки факта, че звездният му пивот, Едер Лима, няма да бъде изгонен при победата срещу Сърбия.

Казахстан, който нямаше своя вратар-играч и звезда Хигуита, Той не изневери на своя особен и противоречив стил. Те извадиха от центъра с Першин с вратарската фланелка, но не беше същото. Испания натисна много високо и смяната с резервния вратар, колеблив Шамро, стана неудобна за хората на Какао.

Въпреки това те успяха да изпреварят Испания в игра, в която не атакуваха от пет. Дъглас напусна групата на Ортис и я постави на най-далечния стълб, където Довган я бутна. Изборът обаче изобщо не се развали. Той остана верен на идеята си и, като отхвърли Шамро, Бебе успя да определи по великолепен начин да завърже.

Доверието на хората на Венансио в тяхното превъзходство беше огромно и това беше преведено на корта. Лошо излизане на топката (което определено показа, че Шамро не прилича на Хигуита в играта с крака) се възползва от Мигелин да отбележи 2-1, пас на Ривильос. Този от Movistar присъства и на третия, с чудесен паралелен пас, който Раул Кампос изби преди почивката.

Второто полувреме беше странно. Голът на Алекс (4-1), възползвайки се от факта, че голът беше празен, изглежда потвърждава подаването, защото това беше удар по тактиката му. Но Казахстан продължи да залага на нея, докато Венансио поиска концентрация. Оставаха още много минути и Испания се забави.

Но ако тази Еврокъп е научила нещо, то е, че има все повече и повече равенство и всяко излишно доверие може да бъде скъпо. Първо Лео, а след това и Жаманкулов направи 4-3 с отменен Казахстан. Завръщането не се осъществи и Раул Кампос затвори победата в бърз контра, който води Испания до осмия им финал на европейско първенство.