Новият облик на португалския нападател срещу Мароко революционизира социалните мрежи

"Това е като пристанищното вино", каза португалският треньор Фернандо Сантос за Кристиано Роналдо., автор на победния гол срещу Мароко, велика звезда и голмайстор на Световната купа, с четири гола в два мача.

роналдо

Огромната фигура на пет пъти Златна топка витае над Мондиала в Русия. Тази сряда на стадион „Лужники“ един удар беше достатъчен, за да остави отбора си пред портите на втория кръг и да елиминира Мароко.

Всичко, което се случи след неговото гол в минута 4, заглавна дъска, след като проби две защити, завъртя се около фигурата му.

Той бе избран за играч на мача, за втори път, след спечелването на трофея и в дебюта срещу Испания (3-3), когато той кацна в турнира с високи честоти.

Кристиано също беше главният герой, след като завърши играта. И именно новият външен вид, който носеха португалците, с малка козя брадичка, революционизира социалните мрежи. Нападателят обясни причината за брадата: "Това беше шега, която направих с Quaresma. Бяхме в сауната и аз започнах да се бръсна и оставих тази част небръсната. Казах, че ако вкарам гол на следващия ден срещу Испания, ще го оставя до края на Мондиала. Вкарах и днес, така че ще продължа да го оставям ", каза нападателят.