В европейски мач с повече сенки, отколкото светлини, хората на Ласо победиха Уникс Казан, като ускориха в последния участък (89-75).

Дори и най-усърдните ученици имат дни от онези, в които чаршафите се придържат безнадеждно, ходенето на училище струва цял свят и въпросите на учителя не пораждат вдигане на ръце. От „Още пет минути, мамо!“, Адски сън и смъртна тишина в час. Но в крайна сметка и дори мързелив, ученикът отново кандидатства, дори ако струва повече от обикновено. С покер лице, защото днес не му се иска да следва ежедневието, а да се съобразява, когато истината е такава. За онзи ад, който се познава добре и обикновено го показва, толкова опасно, Реал Мадрид трябваше да се изправи срещу руския Юникс Казан. Поредно посещение на отбор, разположен в долната зона на тази Евролига, поредна победа със страдание, като срещу Галатасарай. С неохота и изобщо не с пълен капацитет, както през останалите дни, но все пак победа (Разказ и статистика: 89-75).

достатъчно

Свързани новини

Този преди нас беше грозна среща. Много. В Двореца плащат малко, за да се прозяят в последните вътрешни европейски ангажименти. И че Мадрид се опита да постави директно на таблото през първата четвърт. Бягането му позволи, което е, което хората на Ласо се справят най-добре. Офанзивна скорост, винаги възможна от защитата, която изпращаше добри сигнали за белите веднага щом започнаха. Точките на Мациулис и вътрешната мъдрост на Аон и Рейес бяха достатъчна храна.

Но цялата добра работа от първите минути, застрашаваща десетте дохода, беше разрушена през второто тримесечие, достойно за добра дрямка. Тази, която Мадрид взе, чиято загуба в атака Unics се възползва, за да се върне в играта. Толкова скучен, че Llull (дори показва безсмислените „мандарини“) и Лангфорд не блеснаха прекалено. От страна на гостуващите беше по-благоприятен ден за дежурните Параховски, Баник и Колом. С много спиране и свободен удар определено се установи скуката.

Антъни Рандолф трябваше да се появи, за да го смекчи (само малко), с удар на тапа и страхотната си класа под дъските. Този, който Отело Хънтър и, отвън, Джейси Карол, който не можа да намери по-благоприятен момент, за да хване добра серия в изстрела. В средата на третата четвърт мачът, по-бял от зелено от самото начало, в крайна сметка реши за местните. Всички тройки, които бяха оскъдни през първите 20 минути, влязоха в останалите 20. Ето как Мадрид прекъсва игрите. Unics беше последният съперник, който не успя да го предотврати. В крайна сметка той попита за времето, докато Мадрид изглежда искаше да продължи да играе, защото започваше да намира себе си. Късно, но го направих.

И на всичкото отгоре в последния момент се появи и Руди Фернандес! Изключете и нека отидем при мъжете на Пашутин, които направиха много, защитавайки се в продължение на много минути в доста сива нощ от своя франчайз играч. Уплахата, която дадоха на Фенербахче, не се повтори в Мадрид. След това усърдният ученик толкова се заблудил, че в крайна сметка се провалил веднъж. Момчетата на Ласо не попаднаха в този капан. Те не стигнаха нито до изключителните, нито до забележителните, но с добро това вече им послужи да положат европейския изпит всяка седмица. И дори само с одобрено остъргване, което заслужаваше глобалното броене на дуела. О, тези листове!