The Испанска селекция Той не даде възможност за каквато и да е изненада, той спечели, разби и убеди Модавия в мач от квалификационната фаза до Футбол Еврокъп Англия 2022, оспорва се на стадион Зимбру (Кишинев), когато преобладава с 0-9, който е поставен като лидер на група D.

друго

Тези от Хорхе Вилда те излязоха наясно, че основният проблем може да бъде доверието. И разбира се, това не се случи, както демонстрираха първите два гола само с девет изиграни минути.

И то е, че защитата на Модава намери съперник, който играе със съвсем различна скорост, отколкото са свикнали. Нещо, което те забелязаха не само в центъра на полето, но и в района, неспособни да намалят пристигането на червените.

Лусия Гарсия в минута 6, след игра на Кръгла Алба, Y. Алексия путела, до центъра на Марта Корредера, дадоха необходимото спокойствие, когато става въпрос за игра срещу по-нисък отбор и приклекнали в своето поле.

Тогава имаше много време да си възвърнете чувствата след толкова време, без да се събирате поради проклетата пандемия, в екип, който работи повече с манталитета на екипа, че искате да направите нещо важно и че след добавяне на опит в миналото Световно първенство във Франция, е определил в континенталната среща в Англия, докторат като страхотна селекция.

Пауза и контрол

Бъдещето на мача, след двата ранни гола, означаваше минути за комбиниране, опит и наслада срещу противник, който не предлагаше никакъв проблем, с аматьорски играчи, които се задоволяваха да отговарят на по-малко голове, толкова по-добре.

Същото това превъзходство също означаваше, че Испания намали първоначалния ритъм на играта, което беше оценено от молдовците, които успяха да дишат за няколко минути, докато в поредното каране от тяхната група на Алба Редондо, със смъртен пас, който те не отпадъци Мариона Калдънти.

И това е, че всяко пристигане в испанската атака бяха моменти на безпокойство за молдовците, които не успяха да поставят оценките, както се вижда в четвъртия гол, където Джени Красива Той завърши със соло с глава в перфектния център на Корредера, което означаваше 0-4, когато останаха още десет за почивката. Достатъчно време да отидем в съблекалнята с още два гола (0-6), вторият от Лусия Гарсия и първата, след две асистенции, на Алба Кръгла.

Физически спад

Бъдещето на играта се промени малко в продължението, с изключение на това, че Молдова се е поучила от някои от своите грешки, особено при подреждането на защитата си повече и още повече се утвърди в своята област. Въпроси, които не бяха пречка за Испания да продължи да добавя.

Калдънти добави втория си изстрел извън зоната, минута 52 и след това Патри Гуджаро добавете осмия, след като вземете отхвърлянето на пръчката към отказ на Айтана Бонмати (m.74), вече във фаза, в която физическият спад на молдовците беше очевиден и в резултат на това наказанието беше деветото за червените и третото за Caldentey.

Освен да се наслади на добрата игра и добрия външен вид, който този отбор има, мачът беше събиране след повече от шест месеца, без да може да се събере и потвърждение, че този отбор със сигурност ще има място в следващото европейско първенство. Той води група D с 10 точки, след 4 мача, с три победи и равенство, когато гостува на Полша, която тепърва ще получи у дома.