Андалуският отбор и галисийският отбор се отказват, но добавят, за да се доближат до съответните си цели (1-1)

Гранада | 29 · 02 · 20 | 22:25

селта

Споделете статията

The граната и келтски Липсваха им необходимия успех, за да се наруши равновесието и подписаха изгодно равенство и за двамата на стадиона Нуево Лос Карменес (0-0) Какво позволява на андалусийците да запазят облекчението си в класификацията и на хората от Виго да разширят своето подобрение, за да избегнат упадъка.

Треньорът на Гранада Диего Мартинес подреди единадесет с достатъчно промени, за да запази най-важните си играчи за реванша на полуфиналите за Купата в четвъртък срещу Атлетик Клуб, докато в галисийския отбор Оскар Гарсия избра защита на четирима играчи в състав с явен обиден характер.

Първата част, която беше скучна и завърши без изстрел между трите костюма. Той показа домакински отбор по-удобен и с по-голям капацитет да достигне съперничещата зона, тъй като гостите не можеха да пробият добрата защитна мрежа на андалусийците по всяко време.

Колумбиецът Янгел Херера, с дълъг удар, завършил в ъгъл, след като докосна тила на посетителя, подписа първото пристигане на Гранада, докато единствените опити на галичаните бяха изстрели извън района и с малко умения от уругваеца Лукас Олаза, от Яго Аспас и турчинът Окей Йокуслу.

Спираната игра на отбора, воден от Диего Мартинес, беше на път да даде резултати в няколко стратегически мача, с Роберто Солдадо на косъм пропусна удар от малката зона в действие преди почивка.

От началото на втората част имаше повече активност, с ясен шанс от Феде Вико, който завърши зле, въпреки че беше в чиста позиция за гол, и пристигане в другата зона от датския Пионе Систо, който се натъкна на португалския вратар Руй Силва.

Руснакът Фьодор Смолов също не можа да преодолее Руй Силва точно преди да напусне мястото си на Санти Мина.

Ефервесцията на партията отслабна на фона на равенството съществуващи на игралното поле, като двата отбора влагат средства за победа, но без да разстройват масите.

Феде Вико почти вкара в пряк свободен удар прескочи полюса въпреки че последният и най-добър шанс в играта беше в главата на Антонио Пуертас в 85-ата минута с чудесен удар с глава, който удари и двете греди, но не влезе.

0 - Гранада: Руй Силва; Foulquier, Vallejo, Domingos Duarte, Martínez, Koybasi; Янгел Херера, Ян Етеки (Azeez, m.57), Vadillo (Antonio Puertas, m.63), Fede Vico (Machís, m.74); и Войник.

0 - келтски: Рубен Бланко; Уго Мало, Мурийо, Араухо, Олаза; Добре, Фран Белтран (Папе, м.90), Рафиня; Яго Аспас, Пионе Систо (Брайс Мендес, м. 70) и Смолов (м. 56).

Рефер: Куадра Фернандес (К. Балеар). Той показа жълт картон на местните жители Fede Vico (m.41), Yangel Herrera (m.54) и Soldado (m.79), а на посетителите Araujo (m.24), Pione Sisto (m.51), Яго Аспас (m. 59) и Hugo Mallo (m. 73).

Инциденти: Мач, съответстващ на ден 26 от LaLiga Santander, изигран на стадион Nuevo Los Cármenes в Гранада, преди 15 877 зрители, според официалните данни.