Севиля получи страхотно равенство за Украйна благодарение на головете на Витоло и Гамейро

Виляреал постигна важна победа срещу Ливърпул в първия мач от полуфинала на Лига Европа, игран в Ел Мадригал. Играта беше много отворена и двата отбора имаха шансове да открият резултата, но отборът на Марселиньо заслужено намери наградата още в контузия, когато Адриан Лопес кулминира страхотна колективна игра на отбора под командването на празен гол на Денис Суарес.

европа

Севиля постигна страхотен резултат от гостуването си в Украйна срещу Шахтьор. Отборът на Емери, който поведе в първите минути благодарение на много добър гол на Витоло, видя как отборът на Луческу успя да се завърне и да излезе напред, благодарение на головете на Марлос и Степаненко преди почивката. През второто полувреме андалусийците играха по-добре, доминираха топката и намериха наградата почти в края чрез Gameiro, който постави крайните 2-2 на таблото на Lviv Arena.