• Уругвай
    • Венецуела
  • Испанци по целия свят

ВИЛА CHELSEA 3-3 ASTON

Астън Вила изважда Челси от Шампионската лига и поставя Анчелоти в повече проблеми

Край на инфаркта на Стамфорд Бридж. Челси посрещна Астън Вила у дома си и двата отбора раздадоха мач, богат на емоции и голове. "Синият" отбор доминира голяма част от мача, но остави отбора на Бирмингам да се завърне от Лампард от дузпа.

ЗАГУБЕНИ 1-2 В КУПАТА НА ЛИГА

Ел Насионал прекратява непобедения рекорд на Порто

Порто, лидери на португалското първенство, загубиха от Мадейра Насионал (1-2) в Купата на лигата и загубиха своя непобеден статут в официални мачове, докато Бенфика успешно победи Марнтимо (2-0) в същия турнир.

Моуриньо, най-добрият по пейките

Касияс, Пике, Иниеста и Хави в някогашното злато на „La Gazzetta“

Майкон, Самюел, Бейл, Снейдер, Милито, Мюлер и Меси също ще бъдат в идеалната единадесетка, избрана от 50 журналисти в някои гласове, при които Световната купа и Шампионската лига имат голямо тегло

66 ХОРАТА УМРЯХА НАТРИВАНИ

Днес се навършват 40 години от трагедията в парка Иброкс

На 2 януари 1971 г. 66 души бяха убити, когато металните бариери на едно от стълбите на стадиона Иброкс Парк отстъпиха, смачквайки феновете на Рейнджърс, които празнуваха равенството на Колин Стайн срещу Селтик.

RANGERS 0-2 CELTIC

Самарас поставя Селтик в борбата за титлата на Шотландия

Две попадения на гръцкия Георгиос Самарас доведоха до неочакваната победа на Селтик на Иброкс Парк, полето на най-големия им съперник Рейнджърс в класиката на Шотландия, която запалва борбата за титлата на двадесетия ден.