Изпрати на приятел

Петте гола на Мария Прието О'Мулони от Замора не бяха достатъчни, за да предотвратят поражението на Испания срещу Германия (24:19, 14: 9 на полувремето) в Palace Sport в Москва, на третия ден от груповата фаза на Световното първенство по Русия 2016 г.

мулони

Ангажимент, при който, въпреки крайния резултат, испанският отбор предложи страхотен имидж в първите минути, тъй като упражняваше контрол върху него с доход до два гола. Германия обаче ще засили защитата си в последните минути на първото полувреме, за да намали значително процента на ефективност на Испания, който на полувремето ще остави на корта 5 гола под.

Липсата на гол на Испания в последните минути на първото полувреме няма да свърши дотук, тъй като Германия успя да открие по-голяма разлика в началото на второто полувреме, до точката да достигне 8-аванс при 35 '. Германия въведе суапове във втория акт, но испанският отбор нямаше да е прав, когато трябваше да намали дистанцията. И накрая, отборът на Саграрио Сантана щеше да компенсира резултата в последния участък, но без да застрашава победата на германския отбор.

Следователно Испания признава първото си поражение на Световното първенство на Русия 2016, така че заема третото място в група С с 4 точки, две точки под германците и румънците. Утре, в 17:00 ч., Сблъсък между испанския отбор и Румъния.