Снимка кредит Нова Англия революция

революция

Краснодар отбеляза два пъти през второто полувреме, за да даде на Нова Англия Революция първата загуба в три мача през тази предсезонна, като четвъртата и последна среща в Испания бе насрочена за сряда, 6 февруари, срещу ФК Динамо Киев.

Първо полувреме без гол видя ограничени шансове и за двете страни, но Краснодар възстанови преднината в 50-ата минута, когато свободен удар на Магомед-Шапи Сюлейманов отклони силно от съотборника си Иван Игнатев и намери задната част на мрежата.

Претендентите на Лига Европа удвоиха аванса в 78-ата минута, когато пас през наказателното поле намери Сулейманов, който заби удара си с левия крак в горния ляв ъгъл.

Двама играчи на New England Revolution направиха дебюта си в сезона, след като се възстановиха от леки наранявания, тъй като нападателят Хуан Агудело и полузащитникът Луис Кайседо влязоха в играта през второто полувреме.

Агудело изигра 30 минути, докато Кайседо видя 15 минути в полузащитата, преди да даде път на Скот Колдуел. Междувременно новодошлият Карлес Гил изигра 60 минути във втория си излет с Revs, докато отборите на MLS SuperDraft за 2019 г. Таджън Бюканън и DeJuan Jones гледаха съответно 60 и 30 минути екшън.

Революцията в Нова Англия ще се върне към предсезонните действия в сряда, 6 февруари от 9:00 ч. Сутринта. ЕТ, срещу ФК Динамо Киев от Украйна във футболен център Марбея. Динамо представлява трети пореден противник на революцията в Нова Англия, която се готви за 32-ия кръг на Лига Европа през февруари, когато ще се изправи срещу гръцкия отбор Олимпиакос в края на този месец.

3 февруари 2019 г. - Марбея, Испания

Обобщение на резултатите:

Краснодар - Иван Игнатев (Магомед-Шапи Сюлейманов) 50 '

Краснодар - Магомед-Шапи Сюлейманов 78 '

Резюме на неправомерно поведение:

NE - Диего Фагундес (Жълт картон - Дисидент) 55 '

Краснодар отбеляза два пъти през второто полувреме, за да даде на Нова Англия Революция първата загуба в три мача през тази предсезонна, като четвъртата и последна среща в Испания бе насрочена за сряда, 6 февруари срещу ФК Динамо Киев.

Претендентите на Лига Европа удвоиха аванса си в 78-ата минута, когато пас през наказателното поле намери Сюлейманов, който заби левия си удар в горния ляв ъгъл.

Двама играчи на New England Revolution направиха своя дебют в предсезона в играта, след като се възстановиха от леки наранявания, тъй като нападателят Хуан Агудело и полузащитникът Луис Кайседо влязоха в играта през второто полувреме.

Агудело изигра 30 минути, докато Кайседо видя 15 минути в полузащитата, преди да даде път на Скот Колдуел. Междувременно новодошлият Карлес Гил изигра 60 минути във втория си излет с Revs, докато отборите на MLS SuperDraft за 2019 г. Таджън Бюканън и ДеДжуан Джоунс гледаха съответно 60 и 30 минути екшън.