Кордоба, по-потънала след падане в полето на Лорка

Овиедо | 05 · 11 · 17 | 01:22

последвано

Споделете статията

Във Валекас Райо не успя да преодолее Албасете и завърза третото си поредно равенство в сблъсък, който доминираше без награда въпреки обсадата на хората на Михел. Финалните 1-1 оставиха отбора на Мадрид в топ шест с няколко мача, за да завършат деня, но загубиха възможност да се приближат до благородната зона на класирането.

От друга страна, в дуела на нуждите, Лорка-Кордоба, отборът на Мурсиан изведе котката до водата благодарение на гол в отстъпката на Мануел Ону, който потопи андалуския отбор в долната зона на класификацията.

Играчът на Лорка даде почивка на отбора си след гол в 92-ата минута след удар на Тропи от границата на зоната, който Киешек отхвърли и завърши гърба на мрежата. Отборът на Куро Торес, въпреки победата, остава на местата за изпадане.

На последната позиция Севиля Б ще продължи още една седмица, все още без да спечели мач в категорията. По този повод те направиха равенство 1: 1 срещу Тенерифе, въпреки че заслужаваха победата, не успяха да донесат радост на публиката си.