Отборът на Марселино се връща към първоначалните 2: 0 при Вилямарин с голове на Черишев и Гамейро

Севиля | 07 · 02 · 19 | 12:54

бетис

Споделете статията

Този браузър не поддържа видео елемент.

Копа дел Рей: Целите на Бетис-Валенсия (2-2)

Валенсия КФ взе равенство (2-2) в минута 92 срещу Реал Бетис в първия мач от полуфинала на Копа дел Рей, проведен този четвъртък на стадион „Бенито Вилямарин“, който ще бъде домакин на финала на 25 май, сблъсък с висок ритъм и размяна на удари, при който местните жители изпратиха 2: 0 минути от края, когато Черишев и Гамейро възкресиха валенсианците.

Свързани

Без блясъка на Classic, но два отбора с витрини, пулс между бетици и валенсианисти беше потвърдено като равномерно, интензивно и продължително. Първият кръг отне много време, който Бетис трябваше да върне у дома като домакин на финала. Реакцията на гостите беше водена и кулминирана от Гамейро с 2: 2 в 92-ата минута. Головете на Лорен и Хоакин, с олимпийски гол, отслабнаха за реванша за три седмици на Местала.

Атмосферата и наградата на равенството оставиха a Хубава битка от самото начало, с размяна на господство и пристигания и целта на Лорен на прага на почивка. Пристигащите пропуснаха последния пропуск и Валенсия беше тази, която предупреди първа. Солер прецизира последната пратка, за да намери Родриго, който принуди Джоел да спре.

• В задния ъгъл местният гол отново трябваше да блесне в Главата на Мина стреля. Без топката и с висок ритъм беше трудно за Бетис да си възвърне самообладанието, при неочаквана промяна на сценария поради контузията в 10 минути от Бартра и влизането на Хави Гарсия. В крайна сметка отговорът пристигна и, разбира се, беше воден от Каналес.

Мозъкът на Бетик, любопитно наслаждавайки се на пространството, го сложи на Охраняван и топката на мексиканеца пресече твърде много, без да влезе във вратата. Тогава, Интернатът на Хоакин не намери търг. С картите на масата Валенсия отново беше подведена, с кратък ъглов удар, с топката от Каналес до Сидни на далечната греда и Лорен готов в пота.

Валенсия охлажда бетическата еуфория

Вилямарин беше под натиск да празнува предимство преди почивката и експлодира при рестартиране. Тези от Марселино се завърнаха, за да заплашват, особено с кариерата на Родриго, но този, който отново събори вратата, беше Бетис и неговият вечен Хоакин. Капитанът на Бетич полудя от олимпийски гол, който VAR потвърди, още един ъглов удар, който с още повече болка осъди Валенсия.

Копа дел Рей: Бетис - Валенсия

Образите на партито

Кутията „che“ Той премести пейката с Gameiro и Kondogbias, преодолени от играта, но навреме, за да промени сценария и с завръщането у дома. Голът промени всичко, изречението на Бетик или спасителното „че“. Гамейро застана на десния крак, за да предложи кариерата си и постави смъртния пропуск на Черишев. Ето как Валенсия се включи изцяло в битката с 20 минути напред, които все пак обещаха.

Изглежда бензинът не даваше много повече, с изключение на Gameiro. Setién дебютира за Jesé, без Betis да се обърне и с последен шанс за Mandi в ъглов удар. Валенсия не полудя след високите 2-1, но се блъсна в гредата с Черишев и в крайна сметка завърши равенството с Гамейро, добре асистиран от Родриго, при отстъпката.

ЛИСТ ЗА ДАННИ

РЕЗУЛТАТ: ИСТИНСКИ БЕТИС, 2 - ВАЛЕНСИЯ КФ, 2. (1-0, на полувремето).

ИСТИНСКИ БЕТИС: Джоел; Манди, Бартра (Хави Гарсия, мин. 10), Сидней; Хоакин, Карвальо, Гуардадо, младши (Франсис, мин. 80); Каналес, Лорен (Jesé, мин. 78) и Lo Celso.

ВАЛЕНСИЯ: Жауме; Пичини, Гарай, Габриел, Гая; Парехо, Кокелин (Кондогбия, мин. 58), Солер (Вас, мин. 78), Черишев; Мина (Гамейро, мин. 58) и Родриго.

ЦЕЛИ:

1 - 0, мин. 45, Лорен.

2 - 0, мин. 54, Хоакин.

2 - 1, мин. 70, Черишев.

2 - 2, мин. 92, Gameiro.

РЕФЕР: От Cerro Grande (Мадрид). Той увещава Junior (мин. 15) от Betis. И до Родриго (мин. 52), Солер (мин. 65) и Парехо (мин. 73) във Валенсия.

СТАДИОН: Бенито Виламарин, 57 123 зрители.