Колумбиецът участва в две от головете на отбора си този уикенд.

показва

Играчите на Евертън празнуват първия гол срещу Фулъм.

Докато последните мачове на Джеймс Родригес в Евертън те не са били толкова блестящи като тези, които той правеше в началото на сезона в Висша лига, колумбиецът продължава да има голяма тежест в атаката на отбора, който се върна към победата през уикенда, побеждавайки Фулъм с 2-3.

Джеймс изигра 73 минути в този мач и участва в разиграванията на две от головете на отбора си: в 29-ата минута той докосна топката за Лукас Динь, който след това даде възможност на Доминик Калверт-Люин да отбележи сета 1-2. И тогава, на 35, той повтори с пас към френската страна, който направи головото подаване за Абдулай Дукуре да вкара.