исак

Бившият европейски шампион в супер полусредна категория се завърна на ринга година по-късно Исак Реал (20-3-1, 11 KO), до Билбао Арена в Билбао и победи грузинеца Давид Макарадзе (18-11-1, 9 KO) от TKO в четвъртия рунд, поради срязване на веждата на непознатия и което принуди рефера да спре битката.

В други резултати от гала, в полутежка категория (8 × 3) украинецът Олег Малиновски (24-0, 7 KO) победи доминиканския жител в Мадрид по точки с единодушно решение (79-71 и тримата съдии) Алекс Мора (10-12-6, 4 KO).

В супер средната категория (6 × 3) кубинецът Хорхе Луис Гарби (6-0-1, 3 KO) победен от KO в първата до Леополдо Лоя (3-2, 3 KO), в лека категория (6x3), Доминиканската Саул Луна (5-1, 1 KO) спечели точки при разделно решение при Изображение на резервоар на Едуардо Кобос (3-4, 1 KO) (58-56, 58-56, 56-58).

Баските дебютанти загубиха. В полутежка категория Алваро Тиерно (0-1) загуби от Никарагуа Мисаел Зеледон (8-15-3, 4 KO) от TKO във втория кръг, докато е в супер петна категория (4 × 2), Наяра Олмедо (0-1) загубени с точки в решение с мнозинство с Доминиканската Енеролиса де Леон (3-2-2, 1 KO) (40-36, 39-37, 38-38).

И накрая, Сантяго Ванегас (2-0, 1 KO) победи никарагуанец по точки с единодушно решение, 40-35, тримата съдии Хосе Агилар (16-61-5, 6 KO) в четири кръга, докато Хуан Исус Антунес (4-0, 2 КО) победи Никарагуа чрез дисквалификация в четвъртия кръг Ели Зеледон (3-4-1, 1 KO).