Иско отбелязва резултата с Испания

Иско отбелязва

Футбол

VAR промени съдбата на Испания. От срам до постигане на постигнатата цел. В отстъпката Аспас успя да обвърже Мароко и почти по същото време видеосъдията отсъди дузпа на Иран, която даде на Националния отбор първото място в групата. Осмият ще бъде срещу Русия следващата неделя.

Испания ще играе срещу Русия осминафиналите следващата неделя от 16:00 ч. Отвратителна версия на селекцията на Желязо постигна целта и се класира първо за група благодарение на VAR, тъй като той допусна в минута 91 легален гол от Остриета а по-късно той отсъди дузпа в полза на изпратения Иран Португалия надолу по най-трудния начин за вдигане на световна купа.

С Мароко заключен и оставя Испания да играе, грешка на Иниеста доведе до Boutaib ще стои сам преди това От Геа и победи вратаря с гол под краката. Неправилно решение на Fuentealbilla това позволи на африканския отбор да отбележи първия си гол на Мондиала. Тези от Ренар те продължиха преди четвърт час, но радостта щеше да продължи само пет минути. Тези, които вече бившият играч на Барселона да се поправи със страхотна игра, която приключи Иско към мрежата. Футболистът на Реал Мадрид, това не се брои Гора и който оспорва първия си голям турнир, той отново облича лидерския костюм, за да си партнира с Иниеста и да спаси мебелите.

Иско отбелязва гол с Испания срещу Мароко. Снимка: Twitter (@sefutbol).

Нов дефанзивен надзор в едно вкарване отново остави Бутайб сам, въпреки че този път Де Хеа издържа достатъчно дълго, за да спаси първото си световно първенство. Играта в Испания беше дебела и мароканската агресивност също не улесни работата на Йеро. Освен това преди почивката Португалия вкара Иран и ръководството на групата беше изключително сложно.

През втората половина испанската версия не се подобри и Амрабат камшик удари напречната греда. Всичко се влошаваше през Калининград и пулсът на Йеро трепереше, за да премахне а Силва липсва. Той възкреси Националния отбор с глава от Иско, която взе Saiss под клечки, въпреки че треньорът се наведе към плана си отстранен Тиаго Y. Диего Коста за Асенсио и Аспас.

VAR допусна гол на Испания в последната минута

Пълният присмех беше подписан с глава на В Несири в корнер, ужасно защитен от Испания. Мароканският гол поне не елиминира националния отбор. Тогава се случи немислимото.

Гол на Аспас, допуснат със съспенс и благодарение на VAR, позволи на Избор с първото групово място. Голът на Испания не просто беше отпразнуван, когато чрез видеото бе отсъдена дузпа и за Иран, който направи пълното чудо.

Испания премина от неудобство на първо място в групата за миг на око. Мароко не беше спечелено, но целта беше постигната. Разбира се, тази селекция на Йеро разочарова всяка игра повече. С оглед на Русия вече няма да е валидно с показаното в първата фаза.