Новини, запазени във вашия профил

второто

Реален Овиедо: Хави, Даво, Ернесто, Марио Гарсия, Пелайо (Хуан, мин. 82), Марио Кастро, Омар (Наредо, мин. 69), Жонас (Анибал, мин. 77), Мойзес (Санти, мин. 82), Начо и Джандро.

Депортиво: Дарио, Уго, Маркос Каридад, Рочела, Раул, Гери (Дани Еуме, мин. 78), Дани Биа (Оскар, мин. 81), Хуан, Бенито (Луис Анхел, мин. 89), Анон (Агустин, мин.) 89) и Кири.

Голове: 1-0, мин. 9, Начо; 1-1, мин. 45, Гери; 1-2, мин. 66, Маркос Каридад; 1-3, мин. 77, Хуан и 1-4, мин. 90, Луис Ангел.

Рефер: Ролдан, подпомаган от Алварес и Фернандес Корал, не показа никаква карта.

Лидерът в категорията, Депортиво, се отърва от Овиедо през второто полувреме. Местните жители продължиха напред на таблото, но галичаните се изравниха на границата на почивката през второто полувреме и постигнаха три нови гола, които удостовериха превъзходството им срещу Овиедо, който беше добре в началната секция.