През последните седмици отборът на Мадрид трябваше да играе срещу Валенсия, Бетис, Севиля, Атлетик и Барселона.

The Аякс, докоснат, но не потънал след загуба с 2: 0 от него Хетафе в първия мач от осминафиналите лига Европа, ще се бори да дойде от равенство, белязано от оплакванията на някои играчи от холандския отбор, раздразнени от стила на мъжете на Бордалас.

график

Свързани новини

През цялата седмица имена като сръбски Душан Тадич, Сергиньо Дест или дори бивши играчи на Аякс като Френки де Йонг, атакува грубо играта на отбор, който в първия мач постави белезници на целия Ерик десет хаг, не може да стреля по вратата през цялата първа игра.

"Хетафе ще иска да играе 42 минути вместо 90. Те ще продължат да стрелят и да призовават за фалове. Те ще правят тези неща," каза Тадич. "Досадно ми е да гледам мачовете им, Хетафе не играе, за да забавлява", каза де Йонг. „Реферът изпадна в играта си, това е тъжно“, добави Дест.

Разписание Хетафе - Аякс

Как да гледате играта

Двубоят между Хетафе и Аякс ще се играе в четвъртък, 27 февруари 2020 г., 21:00 ч. (Испанско време) в Колизеума. Двубоят ще бъде излъчен по Movistar Champions League и по EL ESPAÑOL, където ще се проведе специално проследяване на мача.