Френският нападател отбеляза четвърт на отбора и го отпразнува със стил

Антоан Гризман се върна, за да посрещне пътя на целта. Този път беше в Шампионската лига срещу Динамо от Киев в четвъртата игра от груповата фаза. Французинът влезе във второто полувреме и имаше малко по-малко от половин час, за да помогне на отбора си.

целта

Той влезе, когато партито вече беше на път за него Барса (0-2), но нищо не му попречи да се опита да допринесе с бита си. Вратарят на украинския отбор като че ли втасваше вечерта, когато отклони ясния шанс за гол от френския нападател. Но минута по-късно, вече през 92 г., неговият гол дойде с конкретно тържество.

Любовта му към американската култура

Гризман маркира стаята на Барса и го отпразнува имитирайки Травис келце, играч на американски футбол, който играе за отбора Канзас Сити на НФЛ. Американецът празнува своите тъчдауни, репетиции, танци.

Куле звездата не искаше да бъде по-малко и имитираше, с малка почит, звездата на американската футболна лига. Не е странно да видим футболиста да празнува целите си по този начин, тъй като любовта му към спортната култура в Съединените щати е добре известна.

Гризман в павилиона Brooklyn Nets/Nets

Той вече е бил виждан по други поводи в павилиони на НБА да е свидетел на мачове от това състезание в свободното си време. Или дори, споделяйки в социалните си мрежи снимки с дрехи от водещи спортни франчайзи в САЩ.

Цел, която служи като балсам

Антоан Гризман Той вкара отново и това е страхотна новина. Нападателят на световния шампион с Франция не достига очакваното ниво през този сезон. След участието им в 11 мача до момента, този сезон (2020/21), Гризман Той само три пъти е вписвал името си в списъка с голмайстори.

В мача на Шампионската лига, срещу Динамо от Киев, Роналд Кьоман завъртя отбора. Можете да очаквате това Гризман беше част от стартовите единадесет, но те бяха Мартин Брейтуейт, Франсиско Тринчао Y. Филип Коутиньо които играха на офанзивната стартова линия.

Гризман, в мач срещу Атлетико де Мадрид | EFE

Френският нападател направи влизането си на терена в 65-ата минута. Играта беше практически решена и Koeman Той му даде почти половин час, за да постигне този гол, за да облекчи лошите статистически точки на френския нападател през този сезон. И така го направи. През 92 г. Малкият принц постига целта си.