Отборът на Сан Себастиан не можа да запази постигнатото предимство с 1: 0 в първия мач.

The Реално общество няма да играе в лига Европа след бит с 3: 0 в полето на Краснодар Руснак, в мач, в който Доностиари предлагаха неузнаваем образ.

оставен

Краснодар показа изображение, диаметрално противоположно на защитната стратегия, в която се показва Аноета и той отиде за играта от първата минута срещу Реал, който отстъпи и спекулира с таблото.

Реал успя да плати скъпо за прекомерната защита на зоната си, тъй като пусна полузащитата на Краснодар, която беше поставяна отново и отново в района на Сан Себастиан и се радваше на ясни опции за гол през първото полувреме.

Късметът беше изправен пред екипа на Jagoba Arrasate тъй като в края на това първо полувреме, в минута 40, той успя да допусне гола, който би балансирал равенството в точен удар от Jedrzejczyk на изхода от корнер, на който зрелищният отговор даде аржентинецът Геро Рули, който дебютира в официален мач с Реал.

Руско господство

Сценарият не се промени много през второто полувреме, доминиран изцяло от Краснодар, който обаче пострада Серджо Каналес който видя как ударът му е прекратен от Дикан в минута 57.

Това се случи в 70-ата минута, когато руснаците получиха дузпа в невинно сблъсък на Де ла Бела, което също доведе до гол за максимално наказание на Жоазиньо и 20 минути за защита на резултат, който само даде допълнително време.

Рефер: Шимон Марчинак (Полша). Той изгони Маркел Бергара с двойно предупреждение и Жоазиньо директно в 90-ата минута.Курси за Зурутуза, Иниго Мартинес, Де ла Бела и Залдуа.
Цели: 1-0, мин. 70: Хоазиньо. 2-0, мин. 88: Перейра. 3-0, мин. 89: Ари.
Инциденти: 28 000 зрители на стадион Кубан, в реванша от плейофа, за да се класират за груповата фаза на Лига Европа. Аржентинският вратар Геро Рули беше контузен и беше заменен от Зубикарай.