V. PÉREZ. от Ewood Park, стадиона на Блекбърн Роувъри от 1882. Идеята идва от Еди Максуел, фен на Роувъри -един от най-старите клубове във Висшата лига - което според него би било добра формула за печелене на пари. В главата му, продажбата. Тя беше насочена към феновете на Блекбърн тъй като теренът трябваше да бъде презасаден това лято. Офертата обаче е интересна и за феновете на Манчестър Юнайтед. И то е, че червените дяволи имаха миналото там

Манчестър Сити преследва преднината, след като победи Фулъм

EP. спускане. Победа на Блекбърн От своя страна Блекбърн Роувъри de Míchel Salgado получи удобна победа (2-0) на Ewood Park срещу Aston Villa, която позволява на хората на Sam Allardyce да се отдалечат от местата за изпадане и да се установят в средната зона. вашият проправя пътя Блекбърн за второто действие. След рестартирането отборът на Бирмингам се пусна в търсене на изравнител, докато Блекбърн се възползва от пространствата на своя съперник, за да се опита да увеличи предимството. След

Премиер или Лига?

ÍÑIGO GURRUCHAGA. предсказуем от Барса и Реал Мадрид. Фъргюсън претендира за първата си титла във встъпителния сезон (1992-93) на новото английско състезание. Манчестър Юнайтед спечели единадесет други, Арсенал три, Челси три и Блекбърн Роувъри, един. В тези. безапелационна реалност от визуална илюзия. Мишел Салгадо, който пристигна в Блекбърн Роувъри, пише в последния брой на списание FourFourTwo (CuatroCuatroDos), че добродетелите на английската игра са „бързото темпо, нейният спор за отскока и. първо, той потвърди пред WBA, че съобщението за смъртта му е преждевременно. Повече усилия струваха на Man City да победи енергичния QPR. И Челси взе трите точки от Иууд Парк с късмет, макар и в Роувъри сега изпитва повече страх от

Арсеналът докосва мачадото

ЯВИЕР БРАГАДО. преди да спечели със 7-1 при Блекбърн Роувъри във Висшата лига), които са си представяли утопия с наивност и надежда. [Разказ: Ето как разказахме играта] Подобно на Сигизмунд в „Животът е мечта“, британците се запитаха „Какво е животът?“ „Ярост

«Centenariazo» на състезания

iván gurrea. журналист. Въпреки противоречията, състезанието запази категорията през този сезон (2002-03). Вторият герой идва от екзотично място. Индиецът Али Сайд пристигна през януари 2011 г., след като се опита да закупи Блекбърн Роувъри Y.

Манчестър Юнайтед настига Сити с командващ Бербатов

ABC.ES. позволено да бъдат хванати в капан от съседите си, въпреки че те поддържат преднината благодарение на по-добрия си баланс на целите. [Разказ и статистика] Разочарование на Анфийлд Още две точки, пропуснати от Кени Далглиш от Ливърпул на Анфийлд срещу него Блекбърн Роувъри, който

„Ако не отслабнете, ще ви глобим“

ep/reuters 32-годишният нападател пристигна в клуба през януари от Блекбърн Роувъри, а проблемите с наднорменото тегло вече му костваха мястото на Световното първенство. „Дадохме ви строга програма за отслабване, ако не го направите, ще ви глобим. Имаме

Торес прекратява сушата си

EFE Trophy, което ги прави клуб с най-много победи в този турнир, две. В другия изигран мач, за трето място, Блекбърн Роувъри победи шампиона на Хонг Конг Кичи с 0: 3 без проблеми благодарение на головете на Мауро

Меси, играч на седмицата на L'Équipe, в единадесет със Силва и Салгадо

ПАРИЖСКИ АГЕНЦИИ. Играчът на Валенсия Давид Силва, бившият играч на Мадрид Мишел Салгадо, сега в Блекбърн Роувъри, и Иван Рамис (Майорка). Под заглавието „Меси, по Божия път“ френският вестник подчертава, че когато аржентинецът играе на това ниво „той е най-добрият играч в света.

Футбол

Манчестър засилва лидерството си след завръщането си (2-1) срещу Арсенал на Олд Трафорд

EP. ЛОНДОН. на „Висшата лига“, след спора от тридесет и четвъртия ден, в който Ливърпул победи (3-1) при Блекбърн Роувъри с нов гол на Фернандо Торес. В най-очаквания мач за деня първото полувреме едва остави време. квалификация. Ливърпул и Торес не спират От своя страна Ливърпул на Рафа Бенитес се възползва от равенството на Евертън в Бирмингам и постигна нова победа (3-1), този път срещу Блекбърн Роувъри, да натрупате марж от пет точки и да отидете. възползвайте се от добро подаване от капитана си. Воронин (мин. 90) вдигна третия за Ливърпул, а Санта Круз, който вече беше в продължението, вкара единствения гол за него Блекбърн.

Шалке иска да удължи договора на Раул

ABC, Тотнъм, Блекбърн Роувъри, Астън Вила, Байер Леверкузен, Рубин Казан, Рома или LA Galaxy, които също се интересуват от наемането му. И това е, че Раул се е държал като работник, който тича след всяка топка, който слиза да ги вземе, когато не е

Манчестър Юнайтед търси преднината срещу Арсенал

EUROPA PRESS, лимитът, определен от Болтън, който ще се изправи срещу Блекбърн Роувъри. Манчестър Сити, четвърти, ще се изправи срещу Уест Хем Юнайтед, отдолу с 12 точки и ще се опита да надмине Челси и Манчестър Юнайтед и да увеличи разликата със своите

Челси остави победата да се изплъзне

Europa Press. домакинска победа срещу него Блекбърн Роувъри Изглеждаше, че излиза извън контрол. Фабрис Муамба бе извел домакините напред в началото на второто полувреме, но само с останалите три минути Маме Бирам Диуф успя да изравни. Вратовръзка, която

Синият чук

R. COSÍN, добре регулиран и мощен в атака. С това ръководството на Висшата лига не изглежда да има смяна на собственика в краткосрочен или средносрочен план. Пред Балакбърн Роувъри от Мишел Салгадо вчера беше ред на Челси да облече гащеризона и да работи а. триумф, който бе сертифициран пет минути от края. Николас Анелка неутрализира през първото полувреме целта на Бенджани Мварувари за него Блекбърн. Хората на Анчелоти работеха до последния си дъх, докато Бранислав Иванович вкара победния гол

Уигън мечтае за постоянство

ABC Jelavic на петнадесет минути от края, в които можеха да увеличат предимството. Суонзи обаче защити целта, за да не получи победата, която беше предсказана на терена. Болтън 2 - Блекбърн Роувъри 1 Емоционален триумф на Болтън срещу него . Блекбърн след припадъка, че Фабрис Муамба страда и от който все още не се е възстановил. Съотборниците му му предложиха три точки, които имат страхотен вкус, защото могат да се откъснат от дъното на таблицата срещу пряк съперник за спасение

Евънс смята, че за Де Хеа е било по-добре да "говори едва ли малко английски" при пристигането си.

EFE. точен като при поражението на отбора му в навечерието на Нова година срещу Блекбърн Роувъри на изхода на Олд Трафорд или Манчестър от Купата на Англия на Анфийлд миналия месец. „Дейвид пристигна през лятото с много висока цена - Манчестър

Ливърпул, елиминиран от Купата с гол на Евертън в продължения

ABC. те надминаха с достатъчност Донкастър (3-1). В допълнение, окръг Дерби победи Нотингам Форест на гостите и Блекбърн Роувъри Съндърланд (2-1) в останалите тайбрейкъри от четвъртия кръг, които ще бъдат завършени от Арсенал и Кардиф в понеделник.

Лампард спасява Челси

EFE City подава своя размисъл мач по мач, за да се уреди като сериозно предупреждение за Валенсия, с когото има уговорена среща в Лига Европа. [Разказ и статистика] Той слезе от облаците до Блекбърн Роувъри, в съня след неговия

Черна гора търси първата си квалификация срещу Чехия

EP. счупен нос, пострадал в мача от миналата неделя във „Висшата лига“ срещу него Блекбърн Роувъри, Нито ще могат да разчитат на защитника Томас Хюбшман, който ще изтърпи втората си игра от дузпа от тримата, които има. В случай на неиграване на