Сърбинът Дарко Яндрич, номер 655 на АТР и руският тенисист Андрей Чепелев, номер 678 на АТР победиха руските играчи Павел Котов и Игор Панин с 4-6, 6-1 и 12-10 за един час и двадесет и девет минути в нокаут етапите на турнира в Анталия. С този резултат играчите заемат мястото за четвъртфиналите на турнира в Анталия.

тенис

Данните от мача показват, че победителите успяват да пробият сервиса на опонентите си два пъти, докато победената двойка го е направила веднъж. Освен това Джандрич и Чепелев бяха 89% ефективни при първата сервис и успяха да спечелят 63% от сервисните точки, докато техните съперници постигнаха 71% ефективност и спечелиха 57% от сервисните точки. И накрая, що се отнася до фалове, победителите допуснаха двойна грешка и елиминираните играчи допуснаха 3 двойни грешки.

По време на четвъртфиналите Яндрич и Чепелев ще се срещнат с австрийските играчи Гибрил Диара и Павел Неджедли утре, четвъртък от 11:00 испанско време.

Този турнир се провежда в Анталия от 3 до 7 декември на клей на открито. В това състезание участват общо 16 двойки.