остана

Торос помете Вакерос в „Double Header“ на стадион 20 de Enero и остава твърдо в ръководството на Професионалната бейзболна лига на Колумбия, сезон 2019-2020,.

В първия мач, деветият исляяна спечели с резултат 2-0. Американецът C.J Retherford, в дъното на четвъртия ининг, изпрати домакин с мъж на база, за да направи разликата. От своя страна доминиканският левичар Алсис Ерера (4-1), който се представи добре в седем ининга, взе победата, докато Йесид Салазар (1-1) носеше тежестта на поражението.

Третият бейзболист Маурисио Рамос с 3: 2, 1 вкара, доведе до нарушение на Торос, като удари пет попадения. От своя страна Вакерос застреля шест, трима от тях в дървото на Джордан Диас.

Във второто предизвикателство рогата, изваждащи породата, се завърнаха в края на седмия епизод, за да спечелят 8 състезания с 5. Йомар Фланд (2-0), с действие в 2 подавания, спечели победата и Хулио Пинто (0- 2) загубен.

Милтън Рамос, 4-3 с 2 RBI, CJ Retherford, 4-2 и 2 RBI, и Мануел Джоузеф 4-2, 2 RBI, поведоха офанзивата на Торос, която изстреля 12 попадения срещу 7 от Вакерос, който имаше в Джексън Флорес за най-добър нападател, 3-3.

Изваждайки ангажимента за игра от поредицата Toros-Vaqueros, валутата, режисирана от мениджъра José Mosquera, преобладава от 5 до 2. Постигнатите до момента 20 победи и 6 поражения го държат в командването на колумбийската верига, побеждавайки в две игри на Caimanes de Баранкила.

След три подавания, с дъската боядисана в бяло, благодарение на господството на стомните, Йесид Салазар за Вакерос и Алсис Ерера за Торос. C J Retherford се почувства, когато дървото изпрати хомер с човек на база в загубата на четвъртия ининг, за състезанията, които означаваха победата на рогата.

Открои се доминиканският левичар Алсис Ерера, с брилянтна работа в седем подавания, с баланс от 7 попадения, 0 бягания, 6 удара и 0 разходки. Също така C.J Retherford, 3-1, домакин, 2 RBI, 1 гол. Маурисио Рамос, 3-2, 1 дубъл, 1 вкара.

В края на първия епизод Торос се гмурна в преднината с кариера, отбелязана от Телмито Агустин, водена от Мануел Джоузеф с неудържим удар в центъра.

В горната част на третия ининг, Vaqueros се свързва с линията на косата на Джексън Флорес, избутана от земята в кутията на Карлос Ерера.

В края на същата глава, соло хомерс на Милтън Рамос, поставя Торос обратно на таблото, 2-1.

В четвъртия ининг, Торос с дубъл на Хуан Камило Забала, произвежда още един, вкаран на краката на Дервин Помаре.

В петия, Вакерос с двойка двойки на Луис Кастро и Карлос Ерера, изравни действията, 3 на 3. Рогата с дубъл на централния тласък на Йосиф Агустин, за 3-4, частично.

В шестата, деветата монтериана се завръща с горещата бухалка. Алберто Каласпо и Флорес извеждат отбора си напред, 5 за 4.

Искрената валута в края на епизода, разгръщайки четири неуловими, включително двойка на каскадьор на Редърфорд, измисля четири писти, за да промени историята на играта, и запечата таблото 5 за 8.

Питчер Йомар Фланд се открои, със спасяване в 1 2/3 ининг, изправен пред 4 бита, 1 удар, 0 писти.

За престъплението за Торос, Милтън Рамос, 4-3, 2 писти, 2 ИКР. C.J Retherford 4-2,1 двойно, 2 RBI. Мануел Джоузеф 4-2, 1 двойно, 2 ИКР.

За Вакерос, Джексън Флорес 3-3, 2 двойки, 1 ИБР, 3 вкара. Carlos Herrera 4-1, 1 двойно, 2 IRB.

Този четвъртък, 12 декември, осмият и последен мач от поредицата, Toros-Vaqueros, ще се проведе на стадион 18 юни в Монтерия, от 19:00 ч.