НОВИНИ

Новини: Клубни новини

Хроники на нашия #CachorrosCultu

Cadet B CD Astorga 1-1 Cultural y Deportiva Leonesa SAD Състав: Виктор, Лукас, Кико, Раба, Ману, Диего, Чус, Саман, Де Прадо, Айтор и Андрей .

Културен 10.10.2016 16:08

cachorroscultu

CD Astorga 1-1 Култура y Deportiva Leonesa SAD

Състав: Виктор, Лукас, Кико, Раба, Ману, Диего, Чус, Саман, Де Прадо, Айтор и Андрей

Резерви: Фер, Адри и Карлос
Цел: Де Прадо

Първата лига на кадет b, който се озова с физически превъзходен отбор, в резултат на това превъзходство и нервността на гостите, се видя силно оспорвано първо полувреме с шансове и за двата отбора. Местните започнаха силно с няколко ясни случая, които Виктор разреши. След този лош старт Cultu започна да има малко по-голяма известност, като играеше лошо, но пристигаше на крилото и създаваше опасност. След възстановяване на топката, когато местните се опитаха да получат топката, попадението на Де Прадо дойде от удар отпред, като по този начин стигна до почивката. През второто полувреме беше по-ясно, че домейнът на Cultu играе по-добре и достига много, не е възможно да се изпълни задачата отчасти поради доброто представяне на местния вратар и както обикновено се случва в този спорт, този, който прощава плаща и това е, когато След 10 минути до края ни хващат на контра, слагат център и перфектен удар се промъква във вратата. Накрая белите избутаха, но отново се натъкнаха на вратаря. Точка, която остави лош вкус в устата, но постигна в трудно поле и срещу съперник.

Peñaranda 0-0 Култура y Deportiva Leonesa Юпитер Леонес

Състав: Педро, Дейвид Бланко, Дейвид Байон, Дайеро, Алекс Диес, Алекс Гомес, Туре, Серджо Симон, Били, Валентин и Марко.
Резерви: Алберто Сера, Диего Калзадо, Албертин, Чики и Чема.

CD Fútbol Peña 2-0 Културни и Депортива Леонеса
Състав: Алекс, Диего, Коладила, Гаридо, Васкес, Абел, Хектор, Пабло, Хави, Луиспо и Чус.

Дете A
Културни y Deportiva Leonesa 3-0 CDF Helmántico
Състави: Хюго, Гий, Томи, Лама, Адри, Таски, Хави, Чусо, Карлос, Кара и Алън

Кадет А
Културна и спортна Леонеса 1-1 SD Понферадина
Състав: Диего, Алваро, Кристиян, Начо, Дани, Андрес, Мачадо, Дейвид, Перкан, Диего и Маркос

Резерви: Алекс, Пабло, Роман и Сейване.
Първа игра на провинциалната кадетска лига, на която първият отбор на културистите в категорията е осъден след злополучния спад през миналия сезон и как би могло да бъде иначе с единствената цел да се върне в категорията, която отговаря на този велик клуб.
След почивката решихме да рискуваме, като поставихме Алваро в центъра на гърба, поставихме Начо в центъра на терена, обичайната му позиция и поръчахме високо налягане с голямо физическо износване и в началото се отплати, защото с страхотно много късмет с гол от пряк свободен удар на Диего, продължихме напред на таблото и се радвахме на няколко ясни шанса, че не успяхме да се материализираме.
С направените промени лошият късмет ни завладява и Дейвид трябва да напусне терена поради мускулен дискомфорт, като трябва да отстрани резервния вратар Пабло като полеви играч.
Понферадина отива за равенството и макар и без твърде ясни случаи, при грешка при излизане на топката получава равенството в последните минути на мача.

Дете Б
Културни y Deportiva Leonesa 1-4S.D. Понферадина
Състав: Алехандро Асенсио, Диего, Алехандро Лопес, Дейвид Фернандес, Адри, Хосе, Йерай, Иван, Нико, Родри и Алекс.

Резерви: Кастре, Марио Алварес, Марио Менендес, Оливър и Дани

Цели: Нико

Първата провинциална дивизия отправи жестоко посрещане на културистите. Пред тях имаше много интензивен отбор с високо ниво на игра. Въпреки че се изкачи напред на таблото, Кулчър се поддаде на интензивността на Понферадина, която затвори местната цел. Поради тази непрекъсната атака, таблото се обърна, достигайки до почивката с 1-2. През второто полувреме културистите съдържаха гостуващата игра, но въпреки това не можаха да избегнат още два гола. Крайният резултат от 1-4 отразява превъзходството, показано от отбора на Берчано по време на практически целия мач.

Културни y Deportiva Leonesa 1-1 FC Puente Castro
Състав: Урбина, Луис, Мигел, Хектор, Дани, Гомес, Яго
Резерви: Марко, Флорин, Пабло Сесар и Маркос
Гол: Гомес

Лигата започна за културистите Бенджамин Б у дома срещу един от най-трудните съперници в категорията. Ще бъде Пуенте Кастро, който от началото на играта имаше повече пристигащи, въпреки че отпред беше добре насаден Бенджамин Б, който винаги се опитва да играе топката от самото начало. В 20-ата минута на първото полувреме и след добра кражба от Флорин, Гомес застана пред вратата на Арлекин и направи 1: 0 за местните. След почивката пристигащите от моста Кастро се увеличиха, но Урбина, която беше най-важното в мача, успя да задържи целта на 0. Беше в 40-ата минута, когато голът на посетителите пристигна, тежестта към това Културният не намалява ръцете си и успя да запази вратовръзката. Заслужаваща игра на нашите момчета, която със сигурност ще ги насърчи да продължат да работят и да тренират малко по малко.