НОВИНИ

Хрониките на нашия #CachorrosCultu

Дъщерно CD Вила де Симанкас 3-2 Юпитер Леонес Състав: Педро, Муафак, Серги, Алекс Диес, Дайеро, Алекс Гомес, Марко, Тарек, Серджо, Валентин и С .

Културен 25.04.2017 11:42

cachorroscultu

CD Вила де Симанкас 3-2 Юпитер Леонес

Подреждане: Педро, Муафак, Серги, Алекс Диес, Дайеро, Алекс Гомес, Марко, Тарек, Серджо, Валентин и Чики

Младеж А
Културни y Deportiva Leonesa 5-0 CD Munibar Pizarrales
Състав: Самуел, Калвон, Уерта, Адриан, Рафа, Абел, Адама, Роберто, Траоре, Унай и Дах
Резерви: Нуево, Вити, Гаридо, Пиняс и Тоньо

В един слънчев следобед ни гостуваше мачът от дъното, защото в първия мач трудно завоювахме. Играта започва без ясен доминатор, те притискат разработката ни, не допускат пристигания с опасност и имат повече топка, отколкото кученцата културисти; но без да създава опасност. В 6-ата минута Унай остана сам пред вратаря, но не успя да завърши и топката излезе в аут. В 11-ата минута поредният удар беше пропуснат за малко, а в 12-та Дах не успя само да вкара топката в дъното на мрежата. Малко по малко и създавайки шансове, стигнахме до 37, при които обир в три четвърти от полето от Дах завърши в Туре 1-0. При възобновяването в минута 1, след страхотен ход на Траоре, той подаде към Унай и 2 - 0. В 68-ия четвърти гол на Траоре и в 41-ия гол на Тоньо.

Културни y Deportiva Leonesa 8-1 CD Fútbol San Andrés
Състав: Вити, Карлос, Васкес, Баньос, Коладила, Диего, Гаридо, Абел, Пабло, Хави и Хесус.

Играта се играеше под задушаваща жега, в която имаше явен доминатор. Нашите момчета от Ювенил Б скочиха на терена с ясната идея да изпратят мача по бързата писта. И така беше, тъй като през първите 45 минути той беше повече от осъден с четири реални гола и игра, толкова сериозна, колкото и ефектна. Той премина през съблекалните далеч от това да ги отпусне, те потвърдиха, че отборът е приел играта много сериозно и въпреки многобройните промени той се завърна, за да доминира с платежоспособност и доведе резултата до голяма разлика

Кадет А
Културен и спортен Leonesa 4-1 CD Ejido
Състав: Диего, Алваро, Кристиан, Раул, Дани, Начо, Рабанал, Сейване, Перкан, Диего и Маркос
Резерви: Давид, Пабло, Андрес, Айтор и Агустин
Голове: Маркос, Перкан и 2 Диего

CD Ejido 0-11 Културни и спортни Леонеса
Състав: Виктор, Лукас, Кико, Саман, Ману, Диего, Нистал, Чус, Де Прадо, Айтор и Алекс
Резерви: Омар, Адри, Гий (инф. А), Фер и Андрей
Голове: 3 Aitor, 2 Manu, 2 Guille, De Prado, Chus и Nistal.

Партията доминира от първия момент от кадетите, които се оказаха с много по-нисък съперник. Въпреки доминирането в играта, шансовете не дойдоха и когато го направиха, съперникът вратар спаси отбора си, така че консервата не може да бъде отворена до половината от първото полувреме. Чус би го направил с добър центриран удар. Преди почивката щяха да пристигнат още два гола: един от Ману и друг от Де Прадо, който да оправдае видяното на терена. След преминаване през съблекалните, промените щяха да пристигнат и заедно с тях фестивалът на головете, най-вече благодарение на напускането на съперничащия вратар от терена, което ще сложи край на неговото повече от забележително представяне. Пристигащите бяха много по-ясни, отколкото през първото полувреме и целите падаха едно след друго, докато стигнаха до крайния резултат 0-11, подчертавайки дубъла на Гил и хеттрика на Айтор.

CD Loyola 1 - 9 Културни y Deportiva Leonesa
Състав: Iván, Jorge, Marce, Sergio G., Alexander, Hugo (c) и Vegue.
Резерви: Ерик, Серджо А., Дани и Саму.
Голове: Вег (2), Дани (3), Александър, Юго, Серджо Г. и Ерик.

Играта се игра в гореща сутрин и на терен в лошо състояние. През първото полувреме играта бе изцяло доминирана от белия отбор, макар и не особено добре пред лицето на съперничащия гол. Пристиганията в местната област се следваха един след друг, но само четири от тези случаи щяха да се реализират. Напротив, съперникът не стреля нито веднъж. При почивка 0 - 4.
Втората част беше продължение на първата. Доминиране на бялото с малка ефективност. Малко по малко пристигаха още пет гола, в средата на които местният отбор щеше да постигне целта на честта при единственото пристигане при белите. Партия без много история, където се доказва превъзходството на културистичната група. В края 1 - 9.

CD La Bañeza 0-4 Културни y Deportiva Leonesa
Състав: Луис, Уго Мигел, Вити, Алберто, Пепин, Раул, Уго, Алваро, Дани, Алекс и Яго
Голове: Раул 2, Уго и Алберто

Много близко първо полувреме, в което двата отбора имаха няколко шанса да отбележат. Местните се възползваха от добрите си пристигания по крилото, за да търсят центрове, които завършват без нищо, докато гостите се възползваха от добрия им натиск, за да създадат контрасти, които вкараха местната защита в беда. След първото полувреме, в което таблото не се движеше, щеше да пристигне второто полувреме, в което щяхме да имаме по-голям контрол над съперника. В резултат на добрия натиск, приложен през цялата игра, ще има провал в защитата, който да накара топката да падне в краката на Раул, който победи вратаря с чудесен удар. Същият герой във втория гол, след като довърши една топка от крилото. Третият щеше да дойде срещу Хюго, който застана сам пред вратаря и не се провали. И последното ще бъде дело на Алберто, след като завърши корнер, изхвърлен от Вити.

Бенджамин Б
Културен и спортен Леонеса 1-10 CD Боско

Състав: Флорес, Пабло Сезар, Мигел, Луис, Гомес, Флорин и Юго
Резерви: Дани, Серджо, Хектор, Марко и Хуаньо
Гол: Гомес

Бенджамин Б получи Боско в един от последните дни в лигата, готов да се изправи срещу един от най-тежките съперници в категорията.
Въпреки че играта не започна така, както нашите биха искали, тъй като посетителите излязоха объркани от културната защита. Добрата позиционна игра на нашите момчета зададе темпото на играта, но за пореден път физическото превъзходство на съперника накара Боско да се възползва повече в таблото, докато не получи пет гола напред, с които стигнаха до почивката.
Второто полувреме беше по-скоро същото, с изключение на последните моменти, в които най-младият настъпи газта и имаше няколко случая, включително гол на Пабло Гомес, който отчасти оправдава работата и илюзията за най-малкия B, който ще се изправи останалите мачове с повече илюзия, ако е възможно.

Пребянямин А

Културни и спортни Леонеса 6-6 ФК Пуенте Кастро
Състав: 1.Saúl 2.Marco 3.Guzman 4.Sergio 5.Manu 6.Beltran 7.Gaizka
Резерви: 8.Алекс 9.Хуго Серано 10.Хуго Моран 11.Хави 12.Еду

Страхотен мач на културния един от най-добрите за сезона, който много се нуждае от точки.
Първите минути на културата заспаха, докато той се събуди в минута 6 с добър гол на Алехандро, който отхвърли местния вратар от този момент доминотата бяха тотални за културата и минута по-късно Мартин вкара втория и третия гол почти последва и двата по индивидуална игра. Малко след и след ъглов удар на Бенавидес Маркос Арредондо изчисти към попадението си
Автогол.Мартин, който този път вкара всичко, което хвърли, отбеляза още 3 гола през първото полувреме .
Втората част на доминото беше тотална от културата, която отбеляза още 5 пъти. В минутите на контузията реферът подаде дузпа в абсурдна ръка на полузащитника на Nicolás от Култура и Хосе Серано пое отговорността да хвърли встрани, без вратарят да може да направи нищо, импровизиран вратар поради отсъствието на стартовия вратар.

Чупетин А
Културен и спортен Леонеса 3-4 CD Peña

Състав: Адри, Бруно, Адам, Матео, Раул, Ангел и Марио.
Резерви: Карлос, Алберто, Гий и Родриго.
Голове: Ангел 2, Раул 1

Прекрасният съботен следобед, говорейки както за играта, така и за времето, би довел близалката на културата да загуби минимум преди Peña.
Страхотна защита, придружена от успешна атака, пристигна особено от лявата страна на краката на Марио, накара култовия отбор да повярва, че въпреки че започна да губи, той никога не се срина, нещо, което беше подчертано от нашите момчета в последните игри.
С ентусиазъм и следвайки инструкциите на треньорите, Анхел постави масите на таблото. Един след друг път Пеня успява да излезе напред с пристигащите в контраатака, но местният отбор изравнява резултата до крайния резултат от 3 до 4 гола.
Адри безупречен, както винаги под клечките, който не можеше да направи нищо преди 4-те гола, адаптирани към стика на съперническия отбор.
Резултатът не отразява добрата местна игра, която прави големи крачки.

Чупетин Б

Atlético Pinilla 3-2 Културна и Deportiva Leonesa
Състав: Ейнар, Дани, Ерик, Марио, Пабло, Унай, Алваро.
Резерви: Агустин и Адриан

Започнахме играта като много други, с голям ентусиазъм и няколко пъти, отборът за култура поведе с 0-1 с красива игра между Пабло и Марио, завършвайки с Алваро на близката греда.
След около 15 минути или повече от играта, Пинила ни вкарва с 1: 1, преди хедс-ъп малко след, в друг, срещу който пинилата не можеше да бъде завършен, Ел Сегундо влиза и поведе пред културните и спортни леонези.
След почивката културата не се отказва преди пинилата, тя обединява силите си и се защитава като никой друг, преди 2-1 пинилата успява да отбележи третата и в последните минути на играта културата поставя 2- 3 в отборната игра с дефиниция на Марио средния център.
Играта завършва с голям ентусиазъм и срам, че не сте решили този резултат на високо.
Страхотна игра на тези малки, ние продължаваме да напредваме, без да се отказваме.