Испания претърпя първата си загуба на Световно първенство от Русия с 26-36. Испанският отбор трябва да очаква препъване от Швеция, за да бъде на полуфинал.

Ето как живеем Испания срещу Русия: Световно първенство за жени

С хрониката на партията на Енрике Охеда затваряме прякото предаване на Испания-Русия. В 12:30 започва решителната Швеция и Черна гора, където Испания трябва да се надява, че Швеция не печели, за да отиде на полуфиналите. Благодаря ви много, че сте там и до следващия път!

русия

В Русия великата фигура е била Ярослава Фролова, която е вкарала 9 гола, добре подкрепена от петте попадения на Вихариева. Решаваща е и вратарката Анна Седойкина, която освен постигане на гол направи 13 спасявания които са били решаващи в бъдещето на играта.

Шанди Барбоса беше най-добрият голмайстор в Испания днес с 6 гола. Нереа Пена постигна 4, а Алисия Фернандес, Мирея Гонсалес и Айнхоа Ернандес - по 3

Успехът пред вратата е един от ключовете за играта. Русия е 72% ефективна, докато Испания само 53%

ФИНАЛ В КУМАМОТО! Испания не може да победи Русия и пада с 26-36. Пропускът за полуфиналите ще зависи от резултата на Швеция и Черна гора, който ще започне в 12:30 испанско време

26-36 Гол Малашенко

26-35 Lagina гол до празен гол

26-34 Гол на Сен до празна цел

26-33 Гол на Малашенко и тайм-аут на Карлос Вивер. Остава 2:30 и Испания, която сега трябва да се опита да запази възможно най-добрия гол

26-32 ЦЕЛ ОТ АЛИЦИЯ ФЕРНАНДЕЗ!

25-32 ЦЕЛ ОТ МИРЕЯ ГОНСАЛЕЗ!

24-32 Гол на Лагина от неговия гол

24-31 Гол на Михайличенко

24-30 НЕРЕЙНИ ОЦЕНКИ НАКАЗАНИЕ ОТ 7 МЕТРА!

Седем метра за Испания!

23-30 ЦЕЛ ОТ БЛИЗКА БАРБОЗА!

Седойкина спира на търга на Марта Лопес! Вече 13 спирки

22-30 Гол на Иларониова

Амброс Мартин иска време за изчакване. 10 минути, седем гола за връщане. Воините, в търсене на героичното!

22-29 ЦЕЛ ОТ НЕРЕЯ ПЕНА!

21-29 NEREA ОЦЕНЯВА НАКАЗАНИЕ ОТ 7 МЕТРА! Остават 11 минути. ДА ИДВАМЕ ВОЙНИ!

15-24 Още едно попадение на Фролова. Отнема 9 и без провал

15-23 Кузнецова вкарва на контра. Това кървене трябва да бъде спряно.

15-22 Още едно попадение на Фролова. Отнема вече осем

15-21 ЦЕЛ ОТ AINHOA HERNÁNDEZ!

14-21 Бърз отговор Фролова. +7 Русия

14-20 ЦЕЛ ОТ AINHOA HERNÁNDEZ!

13-20 Гол на Вихариева

Седойкина спря седемте метра на Шанди Барбоса!

13-19 Голът на Кутнесова на контра след поредната нова спирка на Седойкина

13-18 Гол на Вихариева

13-17 ЦЕЛ ОТ JENNIFER GUTIÉRREZ!

12-17 Фролова вкарва от седем метра. Руският играч има 6 гола

Започнете втората част! Извадете Русия!

Русия е постигнала 70% ефективност в атака, докато Воините трябва да се подобрят през второто полувреме с 50% от първото полувреме.

Шанди Барбоса беше най-добрият голмайстор на Испания през това първо полувреме с 5 гола, докато в Русия Фролова също е постигнала 5 цели

12-16 ПАУЗА НА КУПА КУМАМОТО ПАРК! Русия си тръгва с предимство от четири гола срещу Испания, която реагира в последната част на това първо полувреме и която ще обещае война през второто полувреме

12-16 ЦЕЛ ОТ БЛИЗКА БАРБОЗА!

11-16 Манагарова гол

Фол в атака от Испания!

ОЩЕ СТОП ЗА СИЛВИЯ НАВАРО!

А сега за Sedoykina стартирането на Sole López

СИЛВИЯ НАВАРРО СТОП!

11-15 СЕДЕМ МЕТРА, ПРЕОБРАЗЕНИ ОТ АЛИЦИЯ ФЕРНАНДЕЗ!

Още една спирка от Седойкина

10-15 Още един гол на Горшенина

Тайм-аут, поискан от Амброс Мартин, испанският треньор, който тренира руския отбор

10-14 АЦИИ НА АЛИЦИЯ ФЕРНАНДЕЗ ОЦЕНКИ ОТ СЕДЕМ МЕТРА!

9-14 Gorshenina гол

Загуба на Испания

9-13 Гол на Макеева

Към напречната греда Вазелинът на Шанди Барбоса!

9-12 ЦЕЛ ОТ САМО LÓPEZ СРЕЩУ!

8-12 ЦЕЛ ОТ ALMUDENA RODRÍGUEZ!

7-12 ЦЕЛ ОТ БЛИЗКА БАРБОЗА!

Още една спирка от Седойкина след изстрела на Соле Лопес. Руският вратар прави 5 спасявания от 11 удара

6-12 Гол на Фомина

За Седойкина, опитът на Соле Лопес за вазелин

6-11 Още един гол за Фролова

6-10 ШАНДИ БАРБОЗА ОЦЕНКА ОТ СЕДЕМ МЕТРА!

5-7 Фролова вкарва за Русия

5-6 ВЪТРЕШНА БЛИЗКА БАРБОЗА! ГОЛЯМ ПРОТИВ!

4-6 ЦЕЛ ОТ МИРЕЯ ГОНСАЛЕЗ!

3-6 Още едно попадение на Вяхирева

3-5 ЦЕЛ ОТ MARTA LÓPEZ ЗА РАЗРЕЗАНЕ НА РАЗСТОЯНИЯ!

2-5 Още едно попадение на Вяхирева. Карлос Вивер иска време за изчакване, за да спре това кървене

Започни играта! Вземете Испания!

Поздрави и добро утро! Добре дошли в Излъчване на живо от мача от основния кръг на Световното първенство по хандбал за жени между Испания и Русия. Срещата започва в 7:00

Преглед на Испания срещу Русия

Испания се изправя срещу Русия (7:00), отборът, воден от испанския Амброс Мартин, в третия и последен ден от втория клас на Европейското първенство на Япония през 2019 г., в който воините трябва да избягват поражението, ако не искат. трети страни за достъп до полуфиналите.

Испания

Учениците на Карлос Вивер са изправени пред тежък съперник, единствен заедно с испанците, който все още не знае поражение в този турнир. Голямо предизвикателство за испанските национали, които вчера сутринта бяха изправени пред взискателен тест срещу домакините. Испания спечели всички мачове с изключение на масите срещу Русия, което в крайна сметка може да стане решаващо.

Победа или равенство за Guerreras срещу Русия елиминира всеки призрак, без да се налага да се чака (12:30) за Швеция и Черна гора, тъй като полуфиналите ще бъдат сигурни. Испания има +18 гол предимство, а Швеция, с +12.

КАТО да последва: Александрина Барбоса

Русия

Междувременно Русия пристига с трофейния багаж на Олимпийските игри в Рио 2016 и сребърния медал на EHF EURO 2018, което ги прави явни фаворити за титлата. Сред нейните редици има играчи на високо ниво, като вратарката ветеран Анна Седойкина, с огромно постижение зад гърба си, или младата централна защитничка Ярослава Фролова, която в момента е голмайстор на руснаците.

Равенството би послужило на двата отбора за постигане на съответните им цели до момента: Русия ще завърши първа в групата, а Испания ще влезе в полуфиналите, без да зависи от трети страни. Швеция ще бъде автоматично елиминирана.