Отборът на гранота подписва равенство срещу Рубин Казан (0-0) в първия мач от осминафиналите на Лига Европа

Валенсия | 07 · 03 · 13 | 14:06

леванте

Новини, запазени във вашия профил

Леванте се мъчи да овладее топката срещу Рубин. EFE

The Вдигнах е направил равенство срещу него Рубин Казан (0-0) в първия мач от осминафиналите на лига Европа, проведени в Ciutat от Валенсия, в дуел - белязан от експулсирането на Михел и Ансалди - в който гранотата беше по-добра, въпреки последната офанзива на руснаците, които блъснаха две топки в гората.

Нямаше как. Леванте не можеше да излезе от владението си с предимство, но ще пътува до Москва следващата седмица (сцена на реванша) с добавената стойност, че всяка равенство с голове им помага да получат билет за четвъртфиналите. Отделенията на Хуан Игнасио Мартинес те хвърлиха повече гориво в огъня от съперника си, но таблото не помръдна.

Отборът на Валенсия се опита по всякакъв начин и го направи от самото начало, без да спести нищо в "най-важната игра в историята си", според господин в предишната. Ветеран Арбалетчици беше първият, който блъсна топката над гредата, три минути по-късно, след ъглов удар, изпълнен от Баркеро, най-добрият отново в Леванте.

Мартинс, че най-накрая беше играта, той също го имаше пет минути по-късно с далечен удар, докато руснаците оцеляха със защитната си заповед и добрата работа на своя вратар. Рижиков на две полувремена спря с глава на Михел на границата на полувремето.

Каталунците, които трупат пет дни, без да знаят победата в Лигата, не намалиха претенциите си през второто полувреме и отново поставиха в беда отбора, воден от Курбан Бердиев, който - още една нощ - се върна, за да се повери на известната си броеница . Баркеро и Мартинс дадоха добър отчет за това.

По време на двубоя баскът имаше воле, а нигериецът, десет минути по-късно, не успя да свърже красива триангулация с Педро Риос, което подобри лицето на неговия, въпреки че нямаше начин да сложи ръка до кутията Казан.

Последната реакция на Рубин

Равенството без цели обаче можеше да доведе до нищо, ако Рубин беше ударил последните им два удара. Първо беше Рондон, осем от края, а след това израелският Натчо, който подпечата а превъзходна обувка в основата на стълба.

По този начин Леванте приема 0: 0 като добри, съзнавайки, че последният им екстаз е можел да бъде потушен с гол на руснаците. Всички напуснаха тревата доволни. Рубинът за излизане без вписване; Леванте, за поддържането на мечтата жива.

ЛИСТ ЗА ДАННИ.

-РЕЗУЛТАТ: ЛЕВАНТЕ, 0 - РУБИН КАЗАН, 0.

ВДИГАХ: Навас, Педро Лопес, Балестерос, Наваро, Хуанфран, Диоп (Педро Риос, мин. 68), Ибора, Мишел, Баркеро, Рубен (Хуанлу, мин. 80) и Мартинс

РУБИН КАЗАН: Рижиков; Ансалди, Маркано, Шаронов, Кузмин; Орбаиз, Начо; Касаев (Калешин, мин. 53), Еременко, Карадениз; Рондон (Дядюн, мин. 85).

-СЪДИЯ: Антъни Готие (FRA). Той изгони Ансалди (мин. 27 и 52) за двойно предупреждение и Михел за директно червено (мин. 54). Той предупреди Еременко (мин. 42), Шаронов (мин. 64) и Маркано (мин. 88) с жълт картон при Рубин. Хуанфран, от Леванте, също видя жълтия картон една минута от края.