Отборът на Зидан стигна до третия си пореден мач, без да спечели в Испанската лига.

лошият

Реал Мадрид пада срещу Алавес.

Алавес постигна трите точки срещу Реал Мадрид (1-2) на Алфредо ди Стефано благодарение на головете на испанците Лукас Перес, от дузпа, в минута 5 и Хоселу Мато, в минута 48, в мач, в който французите Зинедин Зидан получи още една лоша новина, откакто белгиецът Eden Hazard той трябваше да напусне терена в 28-ата минута и на негово място дойде бразилецът Родриго Гоес.

Свързани теми

Атлетик наказа Реал Мадрид и го извади от испанската Суперкупа

Барселона страда, но е финалист в испанската Суперкупа

Кристиано надмина Пеле с голове, а не на карта (Последно танго, мнение)

Бразилецът Каземиро намали дистанциите на m.86, завършвайки хлабава топка в малката зона, но опитът за връщане бе оставен с удар от Isco Alarcón към напречната греда с изтичане на времето.

„Белите“ показаха най-лошото си лице през този сезон и добавиха своя трети пореден мач, без да знаят победата в ЛаЛига Сантандер - две поражения и равенство - които им оставят шест точки зад лидера на състезанието, Реал Сосиедад.

От своя страна Алавес добави петия си мач без загуба и постигна заслужена победа в дома на Мадрид благодарение на дузпа от Лукас Перес и Хоселу веднага след началото на второто полувреме, възползвайки се от грешка на Тибо Куртуа. Резултат, който го кара да спи, чакайки да завърши деня, на осма позиция в класирането с 13 точки.