Ново поражение в мача от трета лига

Овиедо | 23 · 09 · 13 | 01:00

минимума

Новини, запазени във вашия профил

Овиедо Модерно добавя още едно поражение през третия ден от лигата, когато те паднаха в Барселона с минималното срещу Леванте, което се оказа по-силно. Тези на Емилио Каньодо се бориха докрай, за да получат поне обвързващата цел, в сблъсък, в който равенството беше основната тема.

През първите минути на сблъсъка играта се разви предимно в центъра на терена, като едва ли имаше шанс за двата отбора. В 23-ата минута Мару направи първото си спасяване. Когато половин часът беше надвишен, Леванте Лас Планас поведе чрез Евита. Нищо друго не се случи до почивката.

В началото на второто полувреме дойде втори гол за каталунците. Кариба вкара в 50-ата и направи мача много тежък за Овиедо Модерно. Смяната на Кармен за Лоле промени системата на играта на Модерно и пет минути по-късно Ирис от дузпа вкара гол на астурийките.

Свободен удар от Йоли и няколко опита за достигане до каталунската зона са неуспешни за Овиедо Модерно, който се завръща от Барселона без награда.

Повишаване: Мария, Ева, Инес, Аида, Сандра, Карол, Зира, Ауси, Евита, Кариба (Анита, мин. 67) и Сара.

Модерен Овиедо: Мару, Мария Иглесиас (Селия, мин. 85), Мери, Горди, Мого; Джулия (Паула, мин. 75), Ирис, Йоли; Лусия, Лоле (Кармен, мин. 57) и Исина (Аида, мин. 80).

Голове: 1-0, мин. 33: Избягвайте. 2-0, мин. 50: Кариба. 2-1, мин. 61: Ирис (наказание).

Рефер: Рефер: Родригес Енрике (Барселона). Той предупреди местната Сандра.