BARRANCABERMEJA (MPSportsimages) - На стадиона Daniel Villa Zapata в град Barrancabermeja Alianza Petrolera победи Jaguares de Córdoba с 1 - 0, в игра, планирана за седмия кръг на турнира за финализиране на Eagle League 2015.

alliance

От началото на мача местният отбор се стремеше да напълнее в атака и да може да отбележи, за да възстанови загубената земя в мача срещу Атлетико Уила, където падна и загуби непобеден.

От своя страна „котките“ чакаха търпеливо противниковия отбор, с малко действия в задачи за атака и подсилвайки защитната сага. Поради тази причина, в минута 7, Рафаел Караскал получи първия жълт картон за нощта, след като прекъсна игра на отбора от Кордоба.

И все пак Буенаньос спаси отбора си няколко пъти. Но в минута 29 Дейвид Валенсия победи гола, защитен от вратаря, роден в Санта Марта.

След тази игра Alianza атакува отбора, воден от Хорхе Бернал, в търсене на втория гол за нощта, докато крайбрежните хора охраняват само района си.

След завръщането си от полувремето, петролният отбор продължи да бъде контролер на мача, пред Jaguares, който трябваше да влезе в полузащитниците Sanguinetti и Ricardo Delgado, на 71 ', за да търси по-голямо присъствие на игралното поле.

Въпреки всичко, Alianza не се сблъска и постигна нова победа у дома, като по този начин добави 14 единици и за миг се изкачи на втора позиция.