Perfumerías Avenida, със загубата на De Souza, отстъпва на Екатеринбург и неговите "гиганти", 60-50, в мач, който успя да поддържа нивото до последната минута.

perfumerías

да винаги предполага се че играта срещу Екатеринбург във владението им е много сложно, Perfumerías Avenida стана малко по-труден часове преди началото на шока, когато надолу от Ерика Де Соуза, засегната от вирусен процес като някой друг спътник, макар и в нейното поле с пълно неразположение да скочи до пистата. Екипът на Саламанка той загуби своята „5“ с по-голяма тежест в района точно за лице на отбор, който има най-големия „център“ в цялата Евролига, Бретан мелница.

Всъщност този Екатеринбург без Диана Таураси има в северноамериканския пивот в момента неговата голяма справка. Всичките му атакуващи пиеси започват с предпоставката за потърсете го като първата опция и тогава вече се търсят алтернативи отвън, ако намерят някой, способен да спре 2'06 на Гринер. Това се случи, след като играта започна, въпреки че това, което руският отбор откри, беше с път, който в атака даваше отговор до местните точки на Гринер и Мийсеман. Той го направи през първата четвърт, с външен успех от Силвия Домингес и Криси Гивънс и някои проблеми отвътре. Там преодоляването на кулата Екатеринбург, която натрупва много минути на пистата, се превръща в истинско приключение.

Във всеки случай Екипът на Ортега се държеше добре който завърши първите десет минути с две точки от Мос за поставяне на 16-16.

Когато е посочено, че има моменти загубата на блестяща звезда може дори да ви бъде полезна Не се прави леко, особено когато се случи, като този сезон, че Таураси е загубил „усещането“ с джантата и дори желанието да играе. Без него има други, които прекарват повече време на пистата и искат да я изядат да се възползват от тях и това например е случаят с Белякова който спечели известност в атака, а също и отзад, защото В защита руският отбор също прилага малко повече - без ексцесии, разбира се - и това в крайна сметка показва. Руската нападателка вкара пет поредни точки, за да даде първа преднина на своя отбор, 25-18, и принуди Ортега да извика таймаут.

Avenida беше загубил някаква ръка отвън и отвътре, или Griner или Sanders блокираха терените им, така че тъчдаунът спря за кратко през втората четвърт, завършила с 2 + 1 от Гринер и кош от Никълс за напускане на дуела при 28-20.

Вярно е, че екипът на Саламанка му беше трудно да отбележи, но добър знак е, че той не беше напуснал собственика, той беше задържил концентрацията зад себе си и минимизирал щетите. Достъпното разстояние за почивка винаги дава надежда и какво играеше, за да покаже добрата версия на третите стаи защото тогава може да има възможности. И какво, ако отборът на Саламанка го показа през трета четвърт като цяло много пълно.

Първият Точките на Givens, Elonu и Nicholls и добрата работа зад гърба дадоха увереност отборът, който също влезе в играта, 28-27 и породи съмнения на местната пейка, която ротираше играчи, търсещи квинтет с решения. Грийнър вече не е достигнал толкова лесно до щепсела, защото физическото износване в крайна сметка се отразява върху движенията на Ортега разпределя минути между „Лас Лорас“ и Робинсън. Американецът изравни играта 31-31 и дори Авенида беше напред, 34-39 с две минути, за да завърши четвърт, която завърши с точка нагоре, 38-39.

Съм имал играйте играта за десет минути. Стая, в която качеството на Meesseman за да даде на отбора си точките, които му позволяват да поеме командването. Малка ръка в това имаше и съдийското трио всичко, което се случи в района на Екатеринбург, спря да издава звуков сигнал Въпреки че в крайна сметка се вижда, че това е нещо, на което трябва да се разчита в Евролигата и повече на писти, където обикновено не кашля чуждо лице.

С четири надолу и три минути за игра, трябваше да рискувате отбраната и да гребете в атака и всъщност, Силвия Домингес буквално пропусна троен терен, с който Авенида щеше да поеме командването. Там последната възможност беше избягната, защото местният отбор намери своето специално спасение от свободния удар. Там и с точките на Белякова взеха матрака, който трябваше да обмислят обвързан.