позволи

Горчиво сбогуване с Еврокъп за Perfumerías Avenida, след като отстъпи на Надежда, която перфектно издържа на натиска да бъде 16 отдолу, възползва се от предимствата му и се преобърна през четвъртата четвърт (65-70).

Еврокъп все още не е състезанието Perfumerías Avenida. Имаше надежди да се опита да преодолее полуфиналния кръг, който вече беше най-добрият им през миналия сезон, но този път отборът на Саламанка остана на четвъртфиналите, след като загуби от Надежда в дуел, който трябваше да спечели с повече от осем точки, които доминираха с 16 но че той не можеше да контролира главно защото му липсваше тегло в района и той намери съперник, който перфектно използва своите предимства, освободи напрежението през четвъртата четвърт и отприщи по-физически свеж дори да вземе играта.

Имаше измислен партиен план и е видян с квинтет, който може да се нарече „малък“, с Loyd на Wheeler, Elonu на четири и Gil в пет, вероятно с идеята да започнете дуела, като поставите много Налягане отбраната да се опита да забави атаката на Надежда, която очевидно е очаквала подобно нещо и е започнала много концентрирано, като се е възползвала от първите грешки в местното изстрелване и е търсила предимството си с вътрешни топки над Джоунс, който добави шест първите осем точки от отбора си.

Ортега помоли хората си да качат редове на максимум и как те не стигнаха толкова, колкото той поиска след това тройка на Шилова, плати първия таймаут, 6-11, и започна да мести пейката. Първите външни удари на Лойд не влязоха и двойка от съперника го направи, докато Елдебринк добави първата тройка и пусна 11-14.

Това, че Надежда щеше да добави повече от тройка, беше предвидимо - четири в първия сет -, защото това е отбор с добри стомни и защитните движения на Авенида, които понякога освобождават съперници, което важно беше да се контролира отскокът и беше дадена втора опция-, и това между натиска на Авенида беше натрапване на съмнения в техните атаки.

Тъй като отборът на Саламанка увеличи своя натиск, нарасна и трибуната, която отпразнува равенството Робинзон, който много много влезе в дуела, викайки „да, можеш“. Руският отбор вече знаеше, че далеч не е „експерт в сладкото“, така че се държаха и Новикова на клаксона, завързана с тройка в края първа четвърт, 23-23.

За да не започнат да тежат минутите, беше важно Авенида да започне да добавя добри отбранителни действия, защото е доказано, че оттам атаката им нараства и е така. Две добри защити, Лойд се появи и местният отбор вече започна да поражда съмнения на пейката за гости, че всъщност Той поиска тайм-аут след тройка на Гил това постави +7 в полза на местните (34-27).

Бях на прав път, макар че може би на моменти го увличаше желанието да види нужния му номер на таблото и търпение липсваше при някои атаки при влизане в последния участък преди почивката. Две минути, с предимство от четири точки, че беше важно да се играе добре. Силвия Домингес добави положително с тройка и тя си взе втора стъпка преди последния свирка, 37-30.

Седем точки, допуснати във втория сет, sсамо два коша в игра и в първите им минути. Беше ясно, че всичко се случва в защита, въпреки че не е лесно да оставим съперник в Европа с тези цифри, така че трябваше да се върнем на правия път с всичко и Лойд постави желаното +9 в началото. Остана свят.

Беше много трудно да се атакува и в двата ринга, но важното е, че авенюто беше напълно затворено с повече от три изиграни минути и в полза беше добавено в две попадения, които му позволи да постави 41-30 и принуди Лапеня да спре играта съзнавайки, че във Вюрцбург в игра като тази, позволяването на Avenida да расте може да бъде изречение. Подхождаше на отбора му, който увеличи интензивността на защитата и намери две попадения от 6.75 с онези, които държаха булевард, който продължаваше да атакува спокойно, без да бъде унесен от безпокойство, ако доходите му бяха намалени. И това в игра като тази е ключово, защото дуелът се премести между +7 и +9. Или за теб, или за мен. Ето защо краят на тримесечието изглеждаше толкова важен, с отличен Eldebrink защита и атака за 2 + 1 и да помогне на Робинсън, който постави +14.

Авенида влезе в последната четвърт, както искаше. С 16 точки за наем, с Вюрцбург, който крещеше „да вървим по авеню“ и със съперник, който сега трябваше да ги изиграе. Разбира се, това също го прави опасен и всъщност се завърна на пистата с един от най-добрите си сетове, 0-5, така че след минута вече имаше таймаут на Ортега.

Лойд отговори на тройката на Ygueravide, че е предположил удари с неравен успех, но не е набръчкал нито йота, настоявайки - този тип играчи не могат да бъдат помолени за предпазливост, когато не влязат-, Wheeler потърси проникване, за да отиде до свободния удар и вкара от 6.75 Силвия Домингес в даване и вземане от двете страни, въпреки че руският отбор изглеждаше много по-разхлабен, отколкото в предишните сетове и дори поставете пет до пет минути от края.

Отскок отново му даде още повече живот пред малък булевард, все по-физически ограничени, защото имаше седем играчи на корта - свидетелско присъствие на Asurmendi и Goree и Arrojo, без да играят, тъй като в момента Евролигата изисква те да бъдат на върха - и че той е усетил натиска, тъй като неговият съперник е бил върху него и времето също защото Надежда беше намерила пътищата обратно към Джоунс и ако не до Уилr, много успешен, заложете, когато защитата затвори всичко със своята скорост срещу все по-износени съперници.

Сега Perfumerías Avenida започна да се нуждае от чудо, защото влезе в последните две минути с мача дори и с странни симптоми като виждането на Лойд да пропуска две свободни хвърляния. Вятърът вече духаше тотално в полза на Надежда, която получаваше всичко, която се възползва от факта, че парфюмериите Avenida няма чисто „5“ перфектно и в този район битката започна да върви, и това задържа натиска за да спечелите равенството и мача.