Aviles | 29 · 11 · 16 | 01:37

женска

Споделете статията

Пълен с победи миналия уикенд за отборите в региона, които играят в Първа дивизия при жените. Hispano de Castrillón разби (7-1) най-долния играч Grisú, който все още не знае победата в деветте изиграни мача. Кастрилонезалите започнаха с Шийла, Наталия (Андреа, мин. 53), Елена (Паула, мин. 61), Ковадонга (Аранча, мин. 58), Сара, Ана, Силвия, Соня, Лусия, Ева Мария и Ема (Силвия Ново, мин. 68). Лусия, Елена вкараха два пъти, Ева Мария, Сара и Ана.

Femiastur B победи Gijón FF (1-5), след като се завърна през второто полувреме с хеттрик на Марина и голове на Paula и Janire. Играха за Femiastur B, Cristina, Andrea (Nerea, min. 26), María, Alba, Paula, Ainara (Janire, min. 57), Noelia, Lucia (Yaiza, min. 66), Jennifer, Nuria (Verónica, min 46) и Марина.

Лас Вегас победи Сан Хуан де ла Кариса (3-6) във впечатляващ мач на Корал, който вкара пет гола. Марлен завърши победата. Те играеха за корвераните, Айсая, Корал, Паула, Пау, Тамара, Веро, Ариан, Канал, Лусия, Паола и Марлен. Играха и Мара, Мари Луз и Лучи.

Мачът беше монолог от Лас Вегас, който направи всичко в продължение на 90 минути.