Испанската селекция е паднал елиминиран на Мондиала в Русия, когато паднаха от домакина Русия при изпълнението на дузпи 3-4, след като завършиха мача и продълженията с равенство на гол.

испания

В края на 90 минути беше 1-1 през първото полувреме след автогола на Сергей Игнашевич в 12-ата минута и дузпа от дузпа от Артем Дюба на 42.

При изпълнението на дузпи Андрес Иниеста, Пике и Серджо Рамос вкараха за Испания, но не успяха Възкресение Коке и Яго Аспас. За Русия всички, които стреляха, вкараха, Смолов, Игнашевич, Головин и Черишев.

Русия ще се изправи на четвъртфиналите с победителя от двубоя от осминафиналите между Хърватия и Дания.

Испания срещу Русия - онлайн разказ

Испания не се е състезавала по подобен сценарий от финала в Йоханесбург, когато а Андрес Иниеста който дава последните си магически доставки на поляната в Русия 2018, без да се отърве от дебата, отбеляза целта за вечността.

Почти осем години по-късно той се завръща на кръстопътя на световното първенство с необходимостта да си припомни образа на безупречна квалификационна фаза и този, показан в съществените приятелски срещи, които игра. Винаги с недосегаем печат, свързващ добри резултати с най-добрите сделки с топката.

Това е един от пунктовете за подобряване на този травматичен трансфер на власт, който представляваше неочакваното сбогом на Жулен Лопетеги и аварийното решение във Фернандо Йеро. Испания продължава да играе (лидер на Световното първенство с 2 294 подавания и втори с 66% притежание), но бяга повече от всякога, когато няма топката (петата, която изминава най-много километри). Недоброто му оттегляне в защита и липсата на интензивност, с по-малко от десет фаула на мач, са аспекти, които трябва да бъдат спешно коригирани, ако той иска да продължи в състезанието.

Железният момент е. Прожекторите сочат към спортния директор, който стана треньор, когато най-малко очакваше. Времето да покажете дали имате дървото на добър техник с докосванията, които червените извикват. Тактика и имена. Те няма да повлияят на целта, където Давид де Хеа за пореден път потвърди, че страда в Мондиала. Петте гола в шест удара, които олицетворяват слабата защита на Испания, не са най-лошите. Неговият образ, абстрактен и без да предава никаква сигурност, трябва да го погребе, за да се върне към това, което е в действителност.

Нито една отбранителна модификация не се предполага отзад с недосегаем аспект. Неговото алиби за страдание бяха пространствата, породени от самотата на Бускетс. Името на Коке се появява като новост за преоткриване на баланса. Оттам Желязото трябва да реши как да атакува. С фиксирана точка, Диего Коста, или две деветки, добавяйки Яго Аспас, докоснат от пръчката, когато червеното е в нож. Ако с късите, които са свързани в педя Иско, Иниеста и Силва или навлизането на крайности, които добавят обидни варианти Лукас Васкес и Марко Асенсио. Шейкърът се е преместил и резултатът е известен само на селектора.

Фокусът на критиката сочи към несъществения Дейвид Силва, жертва на поредното световно първенство без звезда. Той беше този, който беше "пожертван" от Дел Боске след първоначалното поражение срещу Швейцария през 2010 г., той не успя да блесне през 2014 г. и в последния си, който пристигна като велик голмайстор и лидер в квалификационната фаза, той беше инсталиран в посредствен самолет, който не отговаря на качеството си. Нито пас към нападателя, нито един опит за дрибъл, осем опита за удар и само един към вратата и от определена фигура. Далеч от влиянието му, той може да отстъпи място на Асенсио, за да види дали се превръща в едно от усещанията. Испания се нуждае от радост и футболът им се вписва в профила.

Безпрецедентен двубой на световно първенство, но със спомени, които се пренасят в началото на златната ера на испанския футбол. Преди десет години Испания победи Русия два пъти на европейското първенство в Австрия и Швейцария. Последният с победа на полуфинала, когато беше прескочил всички бариери пред своите четвъртфинални страхове от дузпи срещу Италия. Известно време по-късно домакинята се появява като екип от щанци и вертикалност, който увеличава силата си с пълния Luzhnikí и 81 500 зрители, създавайки атмосфера, която ще бъде допълнителна.

Русия възстанови всичките си играчи навреме за осминафиналите, с завръщането на Дзагоев и Йерохин в групата. По принцип нито един от двамата халфове няма да се завърне в единадесетте, като Черишев се успокои и беше една от сензациите на турнира с великолепното си представяне в първата фаза и три гола, които му гарантират титлата. Специален двубой за играч, отгледан и установен в Испания, който познава отлично всеки от своите съперници.

Всичко показва, че руският треньор Станислав Черчесов ще повтори отбора от втория ден с връщането към титлата на Александър Головин след почивка срещу Уругвай. Именно мачът спря еуфорията, в която домакинът се установи, след като разби в първите си две срещи, 5-0 срещу Саудитска Арабия и 3-1 срещу Египет.

Единствената му справка по-горе ще бъде гигантът Артьом Дзюба, автор на две голове, който прехвърля на Испания статут на фаворит, но показва руския дух, който ще се види на терена, като обеща, че той и съотборниците му „ще умрат на терена . " Единствената сигурна загуба на домакина е Игор Смолников отстрани, поради изгонването му в последния ден. Това ще накара бразилския руски национализатор Марио Фернандес да си възвърне позицията.