МАЧОВЕ С ИСПАНСКИ

Нямаше изненада. Джокович се класира за следващата фаза

Днешната игра между Новак Джокович и Кайл Едмънд Това ще бъде една от онези игри, които ще запомните от US Open. Въпреки че вече знаехме за страхотното ниво на британеца, никой не би очаквал, че той ще създаде толкова много трудности на един Ноле, който почти не знаеше мачове срещу. В крайна сметка англичанинът добави огромен 16 мача срещу номер едно в света.

броим

Давидович, класирал се за третия кръг

Зрелищно представяне на Малага на територията на Ню Йорк. 21-годишният футболист показа плавност, както и силен манталитет, достоен за шампион, повече от достатъчно причини да бъде достоен да премине в следващия кръг от Големия шлем. С тази победа номер 99 от АТР ще продължи на борда на кораба на ВМС.

Ноле нарушава подаването на Едмънд и експлодира

Точно след като счупи подаването на британеца, сякаш беше победа, сърбинът изкрещя гневно на себе си, намеквайки, че е време да извади тениса си на бял свят. 2-0 за Джокович в четвъртия сет.

Давидович поставя четвъртия сет на пистата

Не може да се очаква по-добро начало на сета от почивката на испанския тенисист. 3-0 на таблото и възможността да продължите да правите история в един от най-важните турнири в света.

Ноле взема третия сет в мача

Джокович добавя втория сет, че ако, с голяма трудност. След повече от сложен старт, загуба в равенството и пораждане на съмнения около сръбския тенисист, тази несигурност продължава да пърха в полето, защото след като два пъти проби британския сервис, той успя да се възстанови за учудването на сърбина в някаква специфична пиеса. Едмънд показва страхотно ниво, както физически, така и психически.

Давидович е увенчан с победа в третия сет

Само един сет разделя испанците от третия кръг на турнира в Ню Йорк. Нивото на тенисиста до момента е грандиозно, което кара важен съперник да страда и в Големия шлем. Без съмнение играч, който да вземе предвид с 21 години.

Ноле отново пробива сервиса на Едмънд в третия сет

Давидович се бори и го получава.

Испанецът отново счупи полския сервис, като постави резултата на 4-2 в полза на играча на Малага. Илюзия в рамките на Армадата.

Джокович се потвърждава във втория сет, Зверез отива в третия рунд, а Давидович продължава да се бие

Ноле е реагирал навреме. Числото 1 в света не е заглавие, което се раздава и ето защо. Нивото на британците е сензационно, но когато сърбинът се събуди, той бяга. 6-3 във втория сет и все още минимум с още два сета за игра.

Зверез предпазвайте лошите поличби с аса, по-специално 25. Младият американец се доказа като талант за бъдещето, с който трябва да се съобразява в близко бъдеще, но днес победата е за германеца, който ще продължи към следващата фаза на турнира.

Не на последно място, двубоят между Алехандро Давидович и Юбер обещава да продължи да бъде страхотна игра. Испанецът ви показва игра срещу вас срещу номер 33 в света, която не завършва да вижда нещата ясно. Първият, който сгреши, ще падне от сцената.

Имам нужда от нови обувки

Вълшебният момент на нощта бе белязан от германеца, когато поиска нов чифт маратонки. Разбира се, изглежда, че те дойдоха от скандал, защото той успя да подреди играта по-добре оттогава.

Започва третият сет между Давидович и Хюберт

Полякът надделява над младия испанец, след като го удря болезнено с 1-6. Човекът от Малага знае какво е да играеш срещу въжетата и въпреки че времето все още не е дошло, той е готов. Членът на флота отива с всичко за катастрофата.

Джокович реагира и пробива сервиса на британеца

Не е добре да ядосвате сърбина, всички го знаят, но не винаги следват съвета. Равенството предизвика жаждата за кръв номер едно в света, като за първи път в мача разби сервиса на Кайл Едмънд. 4-1 на таблото в полза на Ноле.

Хюберт е активиран в дуела

Полякът се е събудил от своята летаргия, откраднал е сервиса от Давидович и е установил дистанция с испанеца във втория сет. Изцяло нов мач започва сега.

Кристиан Гарин отново прави своето

От филм. Това е фразата. Има тенисисти, които могат да свършат работата още от самото начало, а има и други, които се събуждат, когато мачът е на път да ви изхвърли. Такъв е случаят с чилийския Гарин. Както в последния кръг на US Open, той отново загуби с два сета и с всичко срещу. Е, Гарин се е събудил. Отново се възстановява, печели третия сет и вече четвъртия. 2-2 на таблото и всичко, което трябва да се реши в последната клопка на дуела.

ACE С КОМПЛЕКТ АРОМАТ. ПЪРВО ЗА EDMUND

Какъв начин да прекратим равенството срещу световния номер едно. Британецът коригира камшичен удар точно по разделителната линия, до който сърбинът не можеше да достигне по никакъв начин. Първи сет за Кайл. Грижа за Новак

Абсолютно равенство при равенството

4-4 и с усещане за опасност за двете страни. Джокович срещу Едмънд. Кой ще спечели първия сет?

Първи сет за Давинович, Джокович по пътя към тайбрека и Зверев губи втория сет

Испанецът се приближава до дългоочаквания билет за третия кръг. Давидович в първия сет той побеждава поляка с 6 гейма на 4, където на свой ред е видян много разхлабен тенисист на корта, който решава мачове с платежоспособност и с ясен манталитет.

На корта на Луис Армстронг се изпълнява поличба, която е била видяна: младият американец надминава германеца в равенството и изравнява резултата. Опасност за световния номер 7 срещу повече от обещаващ тенисист.

Последно, Едмънд постига това, което са постигнали малцина: сила Джокович до тайбрека. Всичко или нищо за сърбина, въпреки че знаем как той обикновено реагира в случай на загуба на сет и обикновено показва необичаен нокът. Три страхотни игри едновременно и на едно и също място, US Open.

Прекъснете услугата Давидович.

Те бяха предупреждавали и така се случи. Хюбърт игра твърде много с огън и в крайна сметка изгаря с хитовете на Давидович, който след два мача, които той прости, трябваше да падне на почивката в третия. Испанецът се възползва от 3-2.

В същото време срещата между Джокович и Едмънд е по-равномерна от очакваното, като четири мача вкара британецът в първия сет.

Пропуснат шанс за Давидович.

L отново имаше играча на Малага, точно копие на предишната игра, след като постави 40-15 с две брейк топки. Страхотна защита на полския играч, който и двамата знаеше как да се справи с недостатъка си.

Давидович започва. Той едва не счупи сервиса веднага щом започна!

Испанецът започва с влагане на страх в тялото на съперника, след като се позиционира с 15-40 в полза на Малага, но където Хуркач в крайна сметка възстановява загубените игри. Впоследствие испанецът изравни игрите с 1: 1 след празен сервис в негова полза.

Няколко минути, за да започне Давидович

След като елиминира австриеца Денис Новак, испанецът е изправен пред втория кръг на турнира в Ню Йорк. Днес той ще се изправи срещу настоящ тенис в тежка категория: Хуркач Хуберт. 23-годишният младеж става все по-актуален през последните няколко години за страхотните си изяви, като си спомня как в Австралия елиминира Доминик Тийм, Борна Корич и Диего Шварцман. Тенисистът заема 33-ата позиция в класацията на ATP, докато 21-годишният мъж от Малага вече е номер 99 в света. Страхотна игра, която ще се види днес на синия корт.

Едмънд се придържа към подаването си

Първи точки и игри за сръбския и британския, измервайки способността на всеки един. Резултатът е 1-1, но усещането е, че скоро ще се промени драстично. Играта в момента изглежда спокойна, но напрежението в тенисистите е забележимо. Едмънд от своя страна изглежда дава всичко в сервисите, знаейки какво се случва, ако оставите сърбина да зададе темпото.

Джокович и Кайл Едмънд удариха пистата

На път да започне срещата между световните номер 1 и 44 в класацията на ATP. Сърбинът, шампион на турнира в Синсинати, ще играе втория кръг на US Open днес под зоркото око на половината свят. В шестте си спора от 2016 г. насам британецът успя да победи Новак само през един повод през 2018 г., по това време в осминафиналите на ATP Мадрид.

Първи сет за Зверев

Тенисистът от Хамбург успява да победи американеца, когато те отидоха с 5: 5, като нарушиха сервиса му и завършиха с последния гейм, за да сложат 7: 5 на електрониката. Дишай немския.

Зверев среща повече трудности от очакваното

Германецът страда и това не е преувеличение. Този първи набор, младите Брандън накашима 19-годишен играе и обменя хитове от вас на вас срещу германската звезда. В момента 5-5 в мачове и много мач напред.

Кукушкин не стихва и продължава обсадата си

Тенисистът от Казахстан дава тежък урок на чилиеца Гарин: не губете шансовете си. Настоящият номер 19 в света търпи тежко поражение във втория сет, след като спечели Миджаил общо за 6-1 в игрите. Гарин оставя лош вкус в устата, въпреки че също трябва да се помни, че в предишния кръг той беше в абсолютно същата ситуация като сега и той отново се появи като феникс.

Обобщение до момента

Както вече бях показал, Филип Крайнович изяви силата си днес, вкарвайки 3-0 в сетове до Маркос Жирон. Американецът, който даде ниво в първия сет, впоследствие се разпадна. По същото време, Кербер, Контавейт, Мартич и Саснович те си осигуриха пропуска. Играта в момента е номер 13 в света, чилийският Гарин, който е загубил подаването си срещу Кукушкин; и Зверев, 2-2 в игрите от първия сет.

Гарин не завършва убедително, докато Зверев започва дуела си

Чилийският Гарин не завършва да се чувства удобно на пистата. Вече му се случи в предишния рунд, с лошо начало, което почти му костваше загубата два комплекта, но той успя да го преодолее. Този път той е изправен пред опитен Кукушкин, Известен с изваждането на големи играчи от турнири. Досега чилиецът загуби първия сет с 6-2.

На свой ред германецът започва конфронтацията си с американеца Брандън накашима.

Петра Квитова спасява мебелите

5-4 в полза на Катерина Козлова, с сервис в полза на украинеца и само един гейм, който да даде на шестия свят болезнен първи сет срещу. Но това вече е хипотетичен случай, тъй като тенисистката от Чехия победи съперника си, възстановявайки в екстремни условия загубената почивка и принуждавайки тайбрек което в крайна сметка спечели. Резултат в полза на чеха от едно сет предимство, 7-6.

Шампионът от 2016 г. се завръща

Кербер подписва победата си с 2: 0 в сетове срещу своя съперник Фридзам. След фантастично начало, германката забеляза, че нивото й спада в част от мача, момент, от който сънародникът й се възползва, за да изравни резултата. Призраци обаче започнаха да се навъртат над синкавата писта, Кербер не позволи повече разсейване. Изгони духовете им и без допълнителни отстъпки, той игра с всичко: спечели първия сет с 6-3, а втория 7-6 в равенството. Отидете на третия кръг.

Филип Крайнович няма милост във втория сет

Играта на честта беше единственото нещо, което сърбинът позволи на опонента си, след като одобри a 6-1 което за пореден път му присъди още един сет в полза. По този начин преминаването към следващата фаза е само на един ход за сръбския тенисист, осъзнал колко е важно да завърши мачовете срещу по-рано, за да избегне натрупаната умора.

Kontaivet, първо класиран сред фаворитите

Тенисистът е първото класиране - от фаворитите - на следобеда за следващата фаза. След равен първи сет, вторият беше като легло от рози за играча, който прониза словенката Кая Юван чрез игра 6-1.

Зверев иска да сложи край на загубената си серия тази година

Германецът, един от най-добрите тенисисти в момента, не е имал особено богатство през последните години по време на US Open, елиминиран без да стигне до четвъртфиналите. Предишният курс успя да достигне осминафиналите, но Диего Шварцман Той се преоблече като екзекутор и отряза напредъка от текущия номер 7 в класацията на ATP. Ще видим как роденият в Хамбург се изправя срещу турнира.

Петра Квитова е готова за нейния разбор

Тенисистката от Чехия се завръща на US Open с желание отново да остави своя отпечатък на терена. Настоящият номер 12 от класацията на WTA оспорва пропуска срещу украинката и номер 99 от класацията Катерина Козлова.

Фаворитите не провалят първия сет

Когато изглеждаше така Кербер се издуваше, шампионката през 2016 г. отново възвърна тонуса си, изправен Фридзам и му дават 6-3 в мачовете. От друга страна и двете Анет Контавейт в ролята на Петра Мартич те затварят първия сет с победа. В равенството при мъжете Крайнович добавя първия си сет, като удря с 6-4 в мачовете на американеца. Днес не е ден, в който искате да получавате изненади

Страх от времето след състезанието

Вчера времето принуди началото на игрите да бъде забавено за повече от час. Днес, въпреки че в момента те се оспорват без пауза, небето не изглежда да дава добри знамения на американския турнир.

Крайнович се изправя срещу играта с лекота

Сръбският тенисист, настоящ номер 26 от класацията на ATP, изправен пред американския и настоящия № 96 от класирането, Маркос Жирон. Домакинът получава страхотно Филип, знаейки, че в шкафчето си сърбинът се натрупва само две загуби от последните 15 мача оспорен. Те никога не са играли помежду си, така че днес ще бъде първият ден, в който ще си разменят удари. В момента сърбинът с ролята си на фаворит води резултата след пробив на сервиса Жирон.

Kontaivet отстоява любимата си роля, тъй като Kerber дефлира

Естонската играчка показва своето превъзходство с платежоспособно справяне със ситуацията, позволявайки си да се позиционира с почивка в своя полза. В момента тенисистът печели с 3: 1 в мачове. Междувременно великолепният старт на германката Кербер се разпада благодарение на упоритата работа на съперника й, който се възползва от шансовете й, възстановява загубения сервис и изравнява резултата с 3-2 в геймовете

Кербер доминира в германския двубой

Реалното WTA номер 23 започва двубоя силно срещу сънародника си, прекъсвайки подаването й при първия сервис на Анна-Лена Фридсъм и се позиционира с 3-0 частично в мачове в тяхна полза.

Официално изявление на US Open

Игрите започват във Flushing Meadows

Третият ден на US Open току-що започна точно сега. Боксът за мъже е открит днес следобед за дуела между тях Филип Крайнович и Маркос Жирон. В мачовете при жените до шест мача започват за кратки моменти, подчертавайки присъствието на тенисистките Петра Мартич, Анет Контавейт и Анжелик Кербер - No 15, 21 и 23 в класацията на WTA-.

Трябва да се помни, че можем да проследим Големия шлем в Ню Йорк през камерите на DAZN. Няколко минути, за да започнем мачовете, които се откриват на третия ден.

Протестното движение „Black Lives Matter“ е забележимо в съоръженията Flushing Meadows (AFP)

Добър ден на всички! Започва третият ден от настоящия US Open 2020. Вчера той остави епични завръщания за запомняне, започвайки с Muguruza, което възстанови загубените геймове в първия сет (4-1 срещу); и завършва с докосването на легендите: Марин Чилич и Анди Мъри. И двамата тенисисти бяха отражение един на друг, с резултат срещу два сета надолу и докосване на елиминацията в третия, когато пробива услугата към тях Тенисистът обаче не е легенда, ако не играе в моменти, подобни на мечтите, и ето как беше: завръщане и подаване с глобален на 2-3 в сетове във ваша полза. Днес подчертаваме присъствието на испански тенисисти Давидович и Кареньо, заедно с фигури като Зверев, Гофин, Джокович или Шаповалов.