Отборът на Пелегрино печели с 4: 2 срещу отбора на Беларус и вече достига до четвъртфиналите на Шампионската лига

Новини, запазени във вашия профил

новата

Играчите на Валенсия празнуват гол срещу БАТЕ.

Валенсия отново победи с авторитет БАТЕ Борисов и гали класирането за нокаут етапите на Шампионската лига, след като спечели от 4-2 в мач, в който беларусите не се предадоха и се бориха до края, за да преодолеят мач с ясен местен цвят.

Въпреки силната победа, постигната в Минск предишния ден, Валенсия не скочи много по-малко уверен пред него ЛЕПЕЩО, противник, който се чувства по-комфортно у дома, където може да владее най-доброто си оръжие: контраатаката.

Тези от Пелегрино, Знаейки, че победата ги поставя с крак и половина в осминафиналите, те излязоха с много добро предразположение, въпреки че доброто защитно позициониране на беларусите и не прекалено бързата циркулация на топката, не им позволи да сложат вратарят Горбунов в големи неприятности.

БАТЕ се опита да изненада с бързи минуси, но защитната мрежа на Валенсия беше много внимателна през цялото време и бързо се оттегли.

В екватора на първото действие Валенсия изживя своята вълшебна минута, която послужи за напускане на съдбата на играта. Страхотен пас от Тино Коста Той контролираше сърцето на белоруските централи Джонас, който сложи гърдите си, за да предотврати изчистването на защитата и топката беше свободна да отбележи 1-0.

След като възстанови топката, след избиването на БАТЕ самият Джонас даде страхотна асистенция Запазено, който беше свален от Радков при влизане в района. Войник, верен на назначението си с целта в това състезание, той не пропусна максималното наказание и развълнувано посвети втория гол на дядо си, наскоро починал.

БАТЕ беше нокаутиран и Валенсия успя да увеличи допълнително доходите си, но изчака рестартирането да го направи, тъй като след пет минути страхотна кражба на топка от Гаго преведе аржентинеца в перфектна асистенция за Фегули, за алжирския национал, най-добрият в мача, да повиши резултата 3-0.

Когато изглеждаше, че мачът ще бъде разходка за Валенсия, БАТЕ изненада със свободен удар от ток Бресан, който премина през облак от играчи, без никой да докосне топката, която се оказа в дъното на мрежите и позволи на беларуския отбор да влезе отново в мача.

Голът предизвика смяна на ролите, тъй като БАТЕ стана отборът, който притежаваше притежание, докато Валенсия беше тази, която се надяваше да изненада контраатаката.

Беларусите успяха да поставят Валенсия в обвързване в средата на второто действие, след като Володко ясно възстанови топката с ръка, но съдията позволи играта да продължи и Родионов той не знаеше как да реши ръката в ръка Гуайта.

Валенсия беше посветена на временното излишък и огромна грешка на Гаго, Заедно с района си той позволи на Родионов да се възстанови, който остави топката на Мозолевски да вкара на воля и вложи страх в тялото на местните.

Реакцията обаче беше незабавна и беше открита на тържествено Банега до дясната лента активирана Фегули, за да може с кръстосан изстрел отново да разшири наема и Местала въздъхна облекчено.

Информационен лист:

4. Валенсия: Гуаита, Жоао Перейра, Рами, Рикардо Коста, Цисохо; Гаго, Тино Коста, Фегули, Гуардадо (Албелда, м. 87); Джонас (Банега, м.66) и Солдадо (Валдес, м.77).

две. БАТЕ Борисов: Горбунов, Поляков, Филипенко, Радков, Бордачев; Лихтарович (Сиваков, м. 54), Ренан Бресан, Хлеб (Мозолевски, м. 76); Бага, Володко и Родионов.

Цели: 1-0, м. 26: Джонас. 2-0, м.29: Войник, от дузпа. 3-0, м.50: Фегюли. 3-1, м. 53: Бресан. 3-2, м.82: Мозолевски. 4-2, м.86: Фегюли.

Рефер: Том Харалд Хаген (NOR). Той увещава Гаго за Валенсия, а Бордачев, Родионов и Сиваков за БАТЕ.

Инциденти: мач, съответстващ на четвъртия ден от груповата фаза на Шампионската лига, изигран на Местала пред 15 000 зрители.