МАДРИД. Холандският полузащитник на Реал Мадрид Рафаел ван дер Ваарт страда от фибриларна разкъсване I-II степен на мускула на стъпалото в левия крак, което ще го изведе за две до три седмици, както потвърждават медицинските служби на клуба.

подметката

Играчът трябваше да бъде заменен от Естебан Гранеро в 20-та минута на мача, който отборът му спечели снощи срещу Майорка (2: 0) на Сантяго Бернабеу.

По този начин, след физическия преглед и магнитния резонанс, на който беше подложен днес в болницата Sanitas La Moraleja, тази контузия беше потвърдена, която щеше да го принуди да пропусне следващите мачове на отбора си срещу Athletic Club de Bilbao и Málaga и, вероятно, в края на месеца срещу Депортиво.

Футбол

Того най-накрая се оттегля

Играчите искаха да участват, но техният министър-председател забрани. Вратарят-резерва все още е приет в отделението за интензивно лечение на южноафриканска болница

Двама арестувани за нападението над отбора на Того в Ангола

Автобусът, който превозваше играчите, беше картечен от компоненти на сепаратистката партизанка от FLEC, която пое отговорността за действието.

Игуан държи Мадрид нащрек

гол и асистенция от „пипита“ дават на отбора на Мануел Пелегрини три точки

Точка и много морал за Изара

местните доминираха през първото полувреме и мачът беше изравнен през второто Нито отборът на Естела, нито Алавес имаха ясен шанс да отбележат, в хладния следобед в Меркатондоа

Сарагоса удължава свободното си падане

Еспаньол, следващият съперник на Осасуна, се възползва от защитната слабост на гей отбора