Тези от Калеха не пораждат изненада и лесно се отърват от руснаците, за да отидат на квартири

Виляреал | 14 · 03 · 19 | 23:08

зенит

Споделете статията

Виляреал отива на четвъртфиналите в Лига Европа. Carme ripolles

The Виляреал продължава да намира в Европа балсама за дълъг сезон във вътрешното състезание и вече е на четвъртфиналите в Лига Европа, след като отново победи ЗенитЗенит от Санкт Петербург, когото победи в Ла Серамика с 2-1.

Виляреал се изправи срещу този мач с комфортни доходи, след като спечели в Русия с 3: 1 в първия мач и тези на Хави калея Те не породиха изненада и победиха Зенит с общ резултат 5-2, разлика, която малцина си представяха, когато резултатът от равенството беше известен.

Лидерът на руската лига мечтаеше за ранен гол, който ще му даде възможности да влезе в равенството и той беше на път да бъде изпълнен желания от Zenit сценарий, че той имаше два много ясни шанса да отбележи, когато четвърт часът игра още не беше завършен.

И в двата случая главният герой беше иранският нападател Сердар Азмун, който пропиля две глави с местния вратар. В първия той увиси удара си високо преди излизането на вратаря, а във втория, само минута по-късно, ударът му бе отхвърлен от Андрес Фернандес.

След първоначалното плашене Виляреал и го направи, както знае как най-добре да направи, присвоявайки топката. Дългите притежания успокоиха първоначалния импулс на отбора от Санкт Петербург, който след половин час бе наказан на местно ниво срещу Жерар, който направи 1: 0, което остави равенството още по-ясно за испанския отбор.

Ако в съблекалнята руският отбор си представяше някакъв намек за реакция при рестартирането на мача, нищо не би могло да бъде по-далеч от реалността, тъй като именно Виляреал беше този, който удари отново и напусна партията повече от осъденото.

Бяха изминали само две минути, когато Жерард от дясното крило фокусира перфектна услуга между руските централи, така че колумбийската Бака стреля с глава с 2: 0.

С цялото второ полувреме напред играта вече беше просто формалност. The Виляреал Той се радваше на най-тихите минути през целия сезон, дори успя да увеличи доходите си в последния участък с топка до гредата от Яуме Коста, макар че именно Зенит щеше да вкара несъществен гол в продължението.

Голът на руския отбор не попречи на Виляреал добавете три победи за първи път през този сезон последователно, несъмнено инжекция на морал за борбата за постоянство в последния участък на Лигата.