Отборът на Кастелон разбива съперника си (4: 0) и запазва второто място в групата си в Лига Европа

Новини, запазени във вашия профил

динамо

Виляреал постигна комфортна победа (4-0) срещу Динамо Минск благодарение на дубъл на Седрик Бакамбу и голове на Роберто Солдадо и Ерик Байли, в мач от Лига Европа, който не създава затруднения за хората на Марселино Гарсия Торал. Това беше играта.

С тази победа се поставя Виляреал втори в група Е след три мача с 6 точки, три по-малко от Рапид Виена, която победи Виктория Плзен с 3: 2, като по този начин подписа пълна с победи. Групата се допълва от самата Виктория Плзен и Динамо Минск, съответно с 3 и 0 точки.

„Подводницата“ нямаше милост към дъното, съперник, който не знае какво е да вкара в това състезание и който се оказа на няколко стъпки под своя опонент. По този начин Виляреал спря негативната серия с който се изправи в този мач, след като допусна две поредни поражения в Лигата BBVA срещу Леванте и Селта.

The абсолютно господство С което жълтият отбор започна играта се изплати в 10-ата минута, когато Седрик Бакамбу вкара първия за вечерта, след като завърши страхотна игра в отбора. Действието на мъжете на Марселино и успехът на африканеца отразиха на таблото превъзходството на Виляреал над най-слабия съперник в групата.

По средата на първото полувреме Бакамбу повтори, за да отбележи втория си гол за своя сметка. Конгоанецът отново успя да се позиционира на правилното място и да увенчи триангулация, извършена от Джонатан дос Сантос и Антонио Рукавина. Това беше последното действие на нападателя, тъй като той бе принуден да напусне терена на полувремето, след като получи дискомфорт.

Втората част беше спокойна за отбора на Кастелон, че бродира футбол срещу съперник, прекалено по-нисък. През 60 г. Роберто Солдадо увеличи наема за „подводницата“; Бившият Тотнъм, който имаше няколко пъти преди това, отново се възползва от страхотна групова игра, за да пробие вратата на Александър Гутор.

Ерик Баили завърши партито с гола си в 71-ата минута след добра игра на Матиас Науел. Виляреал беше пресъздаден в играта си, а трибуните на Ел Мадригал много се наслаждаваха на спектакъла, който техният отбор предложи в очите на Европа.

Виляреал: Барбоза; Рукавина, Руис, Баили, Йокич; Дос Сантос, Пина (Тригерос, мин. 64); Самуел, Денис Суарес (Саму Кастилехо, мин. 67); Войник и Бакамбу (Науел, мин. 45).

Динамо Минск: Гутор; Бегунов, Политевич, Бангура, Витус; Кирил Премудров, Корзун, Рассадкин, Коритко (Адамович, мин. 45); Бечирадж (Абдусалам, мин. 64) и Удоджи (Воронков, мин. 75).

Цели: 1-0. Мин. 17, Бакамбу. 2-0. Мин. 32, Бакамбу. 3-0. Мин. 61, войник. 4-0. Мин. 71, Bailly.