Octagon се завърна във Ванкувър за събитието на UFC Fight Night, оглавено от претендентите в лека категория Доналд Кероне и Джъстин Гаетдже. .

всички

В съпътстващото събитие, опитен Glover Teixeira се сблъсква с нокаут Никита Крилов в полутежка категория.

Коул Смит и Майлс Джонс изминаха дистанцията след три рунда изправяне. Getty Images Проверете тук всички резултати:

ПРЕДВАРИТЕЛЕН БИЛБОРД ESPN + Остин Хъбард vs. Кайл Преполец (лек) Хъбард се възстанови от загубата си от Дави Рамос, като победи Преполец с единодушно решение, който остава без победа в октагона.

Луис Смолка срещу Райън Макдоналд (в полутежка категория) Смолка (16-6) вкара първата си победа след завръщането си в UFC в полутежка категория, след като беше уволнен, след като претърпя четири поредни загуби, нокаутирайки Макдоналд в първия рунд, който спря на 10-2.

Вземете ESPN навсякъде. Ако искате да получите най-добрата информация в света на спорта, изтеглете приложението сега. espn.com/app »

Час Скели vs. Джордан Грифин (в полутежка категория) Скели завърши своята серия от две загуби, като взе 29-28 идентични карти срещу Грифин, за да премине към 18-4.

Брад Катона срещу Хънтър Лазур (в полутежка категория) Лазур дебютира в Октагона с победа, за да удължи своята непобедена до 8-0 за сметка на Катона (8-2), който загуби в последните си два двубоя.

Коул Смит срещу Майлс Джонс (в полутежка категория) Смит (7-1) загуби непобеден пред тълпата си с разделено решение (29-28, 29-28, 28-29) след три интензивни кръга с Джонс, който продължава с перфектен рекорд и се подобри до 10-0.

Марцин Тибура vs. Аугусто Сакай (тежка категория) Сакай (14-1-1) остава непобеден над осмоъгълника, след като нокаутира Тибура за по-малко от 1 минута с мощни удари в лицето, за да вдигне ръката си като интересно име в дивизията, за Тибура (17- 6) при четвъртата загуба в последните си пет битки.

ОСНОВЕН БИЛБОРД Миша Циркунов vs. Джими Крут (полутежка категория)

Uriah Hall vs. Антонио Карлос Джуниър (в средна категория)