Севиля ФК, с един играч по-малко през цялото второ полувреме, извади от породата и смелост да преодолее мач, който беше 0-2

завръщане

Магическа нощ на Шампиони живял в Санчес Пизуан. От щамповане на земята до възстановяване като феникс. Севиля постигна три жизненоважни точки срещу Краснодар в борбата си да бъде в нокаут етапите на Шампионската лига след това се върна от игра, която беше 0-2 и че трябва да се изправи срещу един играч по-малко от експулсиране на Хесус Навас точно преди почивката.

Тези от Нервион са лидери на групи с седем точки, точно като Челси, оставяйки на Стад Рене и Краснодар шест точки назад с три мача за игра в груповата фаза.

Севиля нямаше време да съжалява след последните три неуспехи в ЛаЛига. Календарът изисква и Шампионине дава примирие. The посещение на Краснодар Ramón Sánchez Pizjuán изглеждаше като ключов мач в предишния, затова Julen Lopetegui реши да даде приемственост на своя гаранционен екип, но без Фернандо, че играта започна на пейката.

Първите минути на мача бързо разкриха намеренията на Севиля. Носейки цялата тежест и господство, тези на Нервион започнаха да показват съвсем различно лице от това, предлагано впоследен мач от лигата срещу Атлетик клуб. Запитване във VAR, за евентуално наказание в зоната за гости, бързо запали играта, но Феликс Брич се консултира на монитора и не видя нищо полирано, което да освиркне максималното наказание.

Въпреки местното превъзходство в първия 15 минути, където първо Jesús Navas, а след това Joan Jordán успяха да отворят кутията, бъркотия в защита принуди Joules Koundé да направи фаул, който да приключи което води до изненадващите 0-1 от Краснодар. Сюлейманов с голяма тънкост той постави топката над бариерата, невъзможно за Ваклик, който можеше да присъства само на произведението на изкуството на руснака.

Когато всичко изглеждаше така, не можеше да стане по-лошо. Краснодар удари рекламауро удар на 20 минути. Чрез VAR съдията сигнализира дузпа за Сюлейманов. От единадесет метра Берг направи същото, побеждавайки Ваклик и оставяйки Севиля с неочаквано 0-2 за по-малко от три минути.

Лопетеги се премести да опита завръщането

Два удара и така подред, това беше нещо, което изобщо не беше част от плановете на Лопетеги. Севиля трябваше да гребе срещу течението и да импровизира в игра, която се нуждае от повече целомъдрие и смелост от всякога. Затова техникът реши да се придвижи бързо.

На 33 минути, Жул Кунде и Ескудеро Те напуснаха поста си, за да приемат Оскар Родригес и Маркос Акуня. С отбрана от трима и още един играч в средата, Лопетеги сложи цялото месо на скарата, за да опита мачадото.

И стомната стига до чешмата, че накрая се счупи. Шансовете не спряха да се натрупват в последния участък от първото полувреме, а с него дойде и почти неизбежният гол на Севиля. Иван Ракитич изпълни първата мисия и постави основите на завръщането с 1-2 непосредствено преди почивката, с превъзходен удар с глава.

Когато обаче първото полувреме изглеждаше вече на път за почивката, контраатака от Краснодар напълно промени играта. Когато Уткин беше сам пред Ваклик, Исус Навас не можеше да направи нищо, освен да извърши задължителна вина, която му костваше директно червено. За щастие на местните, опасният фаул завърши на бариерата и с това лудото първо полувреме.

Втори път

Лозунгът през вторите 45 минути беше ясен: Вкарайте равенството възможно най-скоро. Идея, която той искаше да осъществи бързо Оскар Родригес, който имаше първите два шанса да балансира дуела в началните щанги.

Както се очакваше, Севиля започна да се блъска в стена. Руснаците изчакаха пристигането на Севиля и избягаха на тезгяха. Един от тях беше на път да завърши играта в 60-та минута, но Берг за малко пропусна топка, която викаше да бъде довършена.

Те влязоха Фернандо и Ен-Несири да внесе малко свежест в атаката и да придаде допълнителна солидност пред постоянните минуси от страна на посетителите. Промените изглежда дадоха плод, тъй като Севиля имаше най-ясната част от второто полувреме, дело на Ракитич който заби топката в гредата на вратата, защитена от Сафанов.

Ен-Несири спасява Севиля ФК

В това непрекъснато търсене на целта Севиля успя да я намери. След 20 минути En-Nesyri постави масите на таблото. Сега остана най-сложното нещо - да завършим сертифицирането на завръщане толкова жизненоважно, колкото и от съществено значение за европейските стремежи на rojiblancos. И той го направи.

Отново Ен-Несири, отново нападател, който не се проваля, когато е необходимо. Мароканският нападател постигна това, което изглеждаше невъзможно, когато на ръба на полувремето отборът остана с един по-малко. The каста и смелост този, с когото се хвалят толкова много в Нервион, излезе, когато беше най-необходим, и за по-малко от три минути En-Nesyri двойно, което си заслужаваше завръщане от Шампиони.

В последните минути се обърнаха масите, които отбелязваха срещата. Севиля вече смяташе, че мисията им е изпълнена, така че те решиха да се оттеглят, забавете и изчакайте Краснодар да предложи този път. Въпреки че имаше няколко случая в последния раздел, тези от Лопетеги държаха руския ареон и сертифицираха много важна победа това го кара да се изправи срещу важния ангажимент в лигата срещу Осасуна с друго лице.