Отборът от Ла Манча изигра добра игра в Аликанте, но нямаше успех в резултата

Свързани новини

Balompédica Conquense загуби с 1: 0 в Аликанте срещу Херкулес следобед тази събота в ранен мач от 36-ия мач и това имаше краен резултат, който не отразяваше случилото се на терена. Отборът на Ла Манча все още е на позиции за изпадане при липсата на два мача за финала на Лигата в група III на Втора Б. Следващият мач за Конкуенсе ще бъде в неделя на "La Fuensanta" (18:00 ч.) Срещу CD Castellón друг отбор, който също се бори за излизане от изпадането.

излиза

Мачът се игра в историческия "Рико Перес" и започна с алтернативно доминиране, но именно Баломпедика успя да стигне до 0-1 още в 22-ата минута, когато страничен център начело на Макули Чизантус. Шефът на нигерийския централен нападател обаче спаси Фалкон. Местният отговор дойде в 36-ата минута в резултат на удар на Чечу Флорес, който Раул Маркета бързо отклони.

Реши Бенджа

Второто полувреме премина с двата отбора, търсещи целта. Баломедика го затвори в 59-ата минута в резултат на удар на аржентинеца Макси Амондарен, който майсторски абортира вратаря Фалкон. Херкулес не смееше да предприеме атака foribund, страхувайки се, че посетителите могат да отбележат гол.

Така се стигна в 74-та минута, когато Бенджа кулминира локална атака, водена от Алфаро, с удобен удар и постави 1-0 на таблото. Оттук Conquense се разтегна без успех, за да стигне поне до равенство, но именно синьо-белите имаха 2-0, когато Benja не се възползва от добър пас на Juli.

- Херкулес от Аликанте: Falcón; Хуанхо, Пабло Снигес, Саму, Нани; Чечу Флорес (Юли, м. 67), Кандела, Алварадо (Педро Торес, м. 76), Карлос Мартинес (Пол Ройге, м. 85); Бенджа и Алфаро.

- Balompédica Conquense: Маркета; Маркес, Косколин, Ориол Рей, Джон Вега; Хорхе, Макси, Иван Рубио (Дейвид Родригес, м. 60), Герика (Новоа, м. 82); Крисант (Йордания Домингес, † 63 г.) и Пабло Агилера.

Рефер: Санчес Вилалобос. Андалуски комитет. Жълто за местния Алваро и за посетителя Маркес.

Инциденти: Ден 36 на мач от група III на Втора дивизия Б

Стадион: Рико Перес. 7 256 зрители са свидетели на катастрофата (официална цифра).