Без Неймар канаринята спечели с повече голове, отколкото игра. Откроиха се Паулиньо, Коутиньо и Каземиро.

Бразилия Този петък той удължи победната си серия с Тите като треньор и победи Русия с повече голове, отколкото играя (0-3), благодарение на доброто второ полувреме, в което играчите на Барселона се откроиха Коутиньо и Паулихно.

предупреждава

Без Неймар и в непобедима обстановка, стадион Лужник, където ще се играе финалът на Световната купа, канаринята разочарова през първото полувреме, в което не намери пропуски преди подредена защита от петима.

За бразилците, един от големите фаворити за спечелване на трофея това лято, четвърт час самба беше достатъчен, за да спечели мача.

С изключение на Неймар, възможното включване на Ренато Аугусто от Уилям и смяната на Тиаго Силва от Маркиньос, отборът, който игра този петък срещу домакина, е този, който ще дебютира на 17 юни срещу Швейцария в Ростов на Дон.

Партията изясни няколко неща. Първият от тях е, че мадридистите Марсело и Каземиро, както и играчите на Барселона Коутиньо и Паулиньо, които показаха грандиозно пристигане, са безспорни стартери за бразилския треньор.

Каземиро е пазителят на ключовете в канарина, откакто Бразилия атакува мадридистата става третият централен защитник на отбора.

Коутиньо, който получи почти пълна свобода на движение, беше видян срамежлив и съкрушен от отговорността да трябва да носи цялата обидна тежест на отбора през първото полувреме, въпреки че се събуди през второто.

От друга страна, Паулиньо беше видян много разпуснат и Дъглас Коста показа, че е добра офанзивна опция, или от самото начало, или като отвратителен в заключени мачове.

Всъщност бразилският треньор Аденор Леонардо Бачи „Тите“ покри загубата на Неймар, който ще се завърне чак през май, след като си нарани глезена в мач от лигата с ПСЖ, с Дъглас Коста.

Руснаците едва помирисаха топката през първите двадесет минути, тъй като бразилците, които започнаха с линиите напред, откраднаха топката с голяма лекота.

Бразилците обаче имаха много владение и им липсваше дълбочина. Само Дъглас Коста опита няколко пъти вляво с дяволската си смяна на темпото.

Краят на първата част беше глупост на бразилците, които бяха много уязвими и всъщност Миранчук трябваше да изпревари своя след подаване от смъртта на Смглов, но изстрелът му на ръба на малката площ едва изчезна.

Понякога изглеждаше така, сякаш учениците на Тите запазваха сили за приятелския мач срещу Германия срещу вторник, с който имат висящи сметки след унизителното 1-7 преди четири години на Световното първенство в Бразилия.

Но бразилците изглежда направиха поправка през второто полувреме, тъй като веднага след като се върнаха на терена, имаха ненадмината възможност да отбележат.

Няма време за дишане, Уилям Той се завърна, за да получи топката на лентата, премерен център беше изваден от шапката, довършена с глава от Тиаго Силва и отхвърлянето на руския вратар беше прикован до мрежата от навременния Миранда. (M.53 )

След това Паулиньо компенсира минали грешки и нанесе дузпа, която бе трансформирана от неговия съотборник от отбора на Блауграна (мин. 62).

Уилям направи победата поразителна с добър нахлуване отдясно, завършил с точно центриране, завършено почти до празен гол от Паулиньо. (мин. 66)

Руснаците, които направиха равенство с Испания през ноември (3-3), не успяха да отбележат дори на празна врата в игра, в която Силва спаси два пъти под пръчки, а трети изстрел беше изплют от гредата.

Бразилия, 3: Алисон; Марсело, Тиаго Силва, Миранда (Геромел, мин. 85), Алвес; Каземиро, Паулиньо (Ренато Аугусто, мин. 70); Уилям (Taison, мин. 79), Coutihno (Фред, мин. 78), Douglas Costa; и Габриел Йесєс (Firmino, мин. 64).

Цели: 0-1, мин. 53: Миранда. 0-2, мин. 62: Коутиньо (стр.). 0-3, мин. 66: Паулиньо.

Инциденти: приятелски мач, изигран на стадион ЛужникГ пред 50 000 зрители (малко повече от половин ининг).