Дон Бенито получи точка, тъй като не успя да победи Линензе у дома

Мачът се игра тази неделя в Общински Висенте Санц и кой е изправен пред Дон Бенито и към Linense приключи с равенство на две между двамата претенденти. Двата отбора дойдоха от тегленето на последните си мачове. The Дон Бенито Той пристигна с намерение да увеличи резултата си след равенство 0-0 в последния двубой, проведен срещу В. Санлукеньо. От страна на посетителите, Linense пожъна нулево равенство срещу Мерида АД, добавяне на точка в последния мач, изигран в състезанието. С този резултат отборът на Dombenitense беше поставен на петнадесета позиция, докато Linense, от своя страна той е седми в края на играта.

споделят

Първото полувреме на дуела започна по положителен начин за гостуващия отбор, който пусна резултата си чрез гол от Допико в минута 14. Въпреки това Дон Бенито обвързани благодарение на целта на Дейвид Агудо на 23 минути. По-късно местният отбор вкара, което обърна резултатите на светло, като получи 2-1 благодарение на нов гол от Дейвид Агудо, който по този начин завърши дубъл в 37 минути, завършвайки първото полувреме с резултата 2-1.

Втората част от конфронтацията започна по отличен начин за Linense, което изравни играта с гол от Санти няколко минути след второто полувреме, по-точно в минута 48, като по този начин дуелът завършва с резултат 2-2.

Треньорите направиха всички възможни промени. По Дон Бенито скочиха от пейката тъмно, Оскар Фернандес Y. Силеро заместване Гонсало, Челе Y. Микел, докато промените на гостуващия екип бяха Санти, Луизийо Y. Абделауи, който скочи на терена за Муза, Корома Y. Допико.

Реферът показа два жълти картона на Linense (по - специално за Албисуа Y. Допико), докато домакините не видяха нито един.

След като завърши мача с тази равенство, Linense тя се намираше на седмото място в таблицата с 33 точки. От своя страна, Дон Бенито с тази постигната точка той достигна петнадесето място с 26 точки след дуела.

Следващият ангажимент на Втора дивизия Б за Дон Бенито това е срещу него Марбела, Междувременно той Linense ще се изправи срещу В. Санлукеньо.