El Cacereño се присъединява към петата си поредна победа, единадесети мач без загуба, в един от най-сложните курсове в категорията

El Cacereño продължава да се стреми към лидерството. Отборът на Хулио Кобос постигна петата си поредна победа, единадесетата поредна игра без загуба, в един от най-сложните курсове в категорията: La Isla. за нанасяне на щети при атака. Защитната защита, ключова в този добър момент на отбора на Касерес, отново беше оста на победата на второто класиране. Местният отбор, който остава на позиции във фаза на промоция, загуби у дома, нещо, което не бяха направили от 6 септември.

ezequiel

Алекс, Карлос Гарсия, Апарисио (Антонио м. 60), Махийо, Хосера, Хуанки, Пино, Рубен, Давид Лопес (Чема м. 62), Капело (Ченчо м. 70) и Хавито

Бернабе, Нето, Карлао, Алберто Делгадо (Карлос Давид м. 56), Тето (Явито м. 83), Густаво (Борха м. 63), Маркос Торес, Алекс, Марио, Езекиел и Родри

Домакините скочиха интензивно, но намериха много подреден и твърд Кацереньо в защита, оставяйки почти никакво място за нападателите на синия блок, който, отново и отново, се блъскаше в стената на гостите, особено във въздушната игра. Всички странични фалове и ъглови удари бяха изчистени отзад.

В осмата минута Марио отскочи свободен удар и защитата на Кория не беше добре при изрязването на топката, която стигна до краката на талантливия Езекиел. Нападателят не прости и постави собственото си на първо място. Каничка студена вода, която падна върху Кория в най-лошия момент и когато още не беше влязла в игра. Касереньо не беше доволен от предимството на гол. Той продължи да създава опасност и след четвърт час направи 0: 2 след страхотна игра на Тето, който шофира към предната част на района и филтрира дълбок пас към Езекиел. Отново нападателят не прости и вкара втори гол за своя отбор, който постави земя в средата на електронната игра въпреки останалите 75 минути. И двата гола бяха силно протестирани както от небесносините играчи, така и от феновете, като се има предвид, че и при двата случая Езекиел беше в офсайд. С втората мишена Кория понижи много стража си и не успя да намери обичайния си стил. Играеше повече със сърце, отколкото с глава и нападателите катастрофираха от време на време срещу силата на защитниците на зеления отбор.

В 29-ата минута Кория успя да се доближи с опасност за първи път до защитата на Бернабе в игра на Хавито, завършила с центриране в зоната. Ударът с глава на Карлос Гарсия бе спрян без затруднения от Бернабе. В последния раздел на първата част местният блок пое кормилото и се наслади на подходи към района на Касерено, но без да намери финишър.

През второто полувреме и с промените, направени от Рай, Кория показа по-добра версия на играта си. Той носеше тежестта на срещата пред един Cacereño, който се заключи в заговора си и издигна практически непревземаема крепост. Кория търсеше целта, която да отвори вратите на надеждата, а Касерено, с резултата в своя полза, се защити, без вратарят му да се наложи да се използва старателно.

В 60-ата минута при лош старт на Бернабе Антонио центрира от лявото крило, а Пино не успя да завърши празен гол. Там Кория пропиля една добра възможност. Минута по-късно самият Пино имаше нов шанс, но ударът му с глава мина високо. Часовникът тиктакаше със скокове и граници и Кория не успя да намери пътя към целта срещу Касерено, който се чувстваше комфортно със случващото се на терена. По единствения повод на това второ полувреме за гостите, Алекс остави по лявото крило, смени играта надясно, а Тето в свободна позиция изпрати топката.

Малко друго се случи в затварящите решетки. Кория, който плуваше срещу течението през целия сблъсък, подаде оставка, за да падне пред силата на съперник, който продължава да показва, че иска да се бори за максимума. Талантът и защитната сигурност на Ezequiel бяха достатъчни, за да добавят трите точки в La Isla и да останат на две зад лидера на Villanovense.

Насладете се на неограничен достъп и изключителни предимства.