Реал Мадрид преминава през тъмна нощ след неприятното равенство срещу Атлетико де Мадрид в дербито и фалстарта на втория ден от Шампионската лига с равенство 2-2 срещу скромния Брюж от Белгия. Резултат, който му остави малко място за грешки, за да се класира за осминафиналите.

причини

Тази събота меренгите ще приемат Гранада на Бернабеу. Среща, която може да бъде тласък на отбора, за да спечели увереност и да обърне нередовния старт на сезона. Зидан има в тестето си карта, чиято любима жертва е Насрид.

Джеймс Родригес загуби стартовата работа, след като започна добре. Колумбиецът остави добри чувства в четирите мача преди двубоя срещу Атлети, като генератор на офанзивната игра на Белия дом. Неговият ангажимент се видя и във фазата на защитата, така че беше изненадващо, че той беше уволнен през последните два мача.

Футболът обаче е една от възможностите и левичарят има страхотна възможност да потвърди, че може да извади Реал Мадрид от пота. Гранада пострада най-добре от Джеймс и искам да го ратифицирам. Cucuteño е измерван пет пъти срещу Rojiblancos в тези пет мача, които е победил.

През първата си година в Мадрид той се изправя два пъти срещу „Matagigantes“. Първият мач се игра на стадион Нуево Лос Карменес и беше в полза на Реал с обемисти 4: 0, международният кафе изигра деветдесетте минути, отчетени с два гола и подписа първия си двойник, облечен в бяло.

В замяна същата година Реал Мадрид отбеляза категоричните 9-1 на Сантяго Бернабеу. Родригес Рубио беше първият бейзмен, постави две асистенции, една на Кристиано и друга на Бензема, и остави да ръкопляска на 61 ', за да отстъпи място на Jesé.

За 2015/2016 той се завърна, за да бъде първи бейзмен в единствения мач, който изигра в лигата срещу Гранада. Той беше на терена 61 минути и Реал Мадрид отново спечели на Нуево Лос Карменес с 2-1 в крайния резултат.

В последния си сезон преди турнето в Германия, Джеймс се изправи срещу Роджибланкос и в двата двубоя. В първия мач той влезе в 46 за Kroos, първата му смяна срещу Гранда, но тенденцията продължи и Мадрид му подаде ръка със силните 5-0.

Първото му заклинание с Реал Мадрид трябваше да завърши по същия начин, както започна. Като посетители, безетата спечелиха с 4: 0 дубъл за колумбийския халф само за 11 минути игра.

Тази събота Джеймс се надява да продължи добрата си серия в мачовете срещу Гранада и такса за момента на Мадрид, който пристига с кръв в очите и се нуждае от категорична победа.