Mierenses, които носеха тежестта на играта, трябваше да се задоволят с равенството, спасени с гол в добавената

Графът спря Каудал, който дойде като лидер на Алехандро Ортеа и загуби първо място с равенството си при Нотеня (1-1). Отборът, воден от Маноло Симон, носеше тежестта на шока от самото начало и вече показа признаци на опасност през втората минута на мача, с дълга топка към Кристиян, което принуди Олег да се намеси, след като надмина местния тил по скорост.

първо

В последния участък от първото полувреме, управлявано от Миеренсес, Кондал откри резултата с удар на Борха Прието, който Даво не можа да спре, въпреки че го докосна с пръсти. Хави Алварес, в ранните етапи на второто полувреме, се насочи в ръцете на вратаря на гостите за интерниран отдясно на Руеда, преди феновете да се обърнат в търсене на равенство. Олег отказа равенството на Диего с необикновена спирка от свободния му удар и Каудал се завърна, за да бъде пред вратите на вратата, когато Кутадо дриблира към местния вратар и не успя да избута топката в мрежата.

Серджо, освободен от марката срещу Даво, не успя да осъди сблъсъка в ръка за ръка, която вратарят отклони в корнер и във втората минута на добавеното време Кристиян се измъкна от двойката си, за да завърши мрежата и да подпише окончателен 1- 1. Вратовръзка, която свали миерензите от главата, спряна от ефекта на кондала.

Абонирайте се за 3 месеца само за 9,95 евро

Графът спря Каудал, който дойде като лидер на Алехандро Ортеа и загуби първо място с равенството си в Нотеня (1-1). Отборът, воден от Маноло Симон, носеше тежестта на шока от самото начало и вече показа признаци на опасност през втората минута на мача, с дълга топка към Кристиян, което принуди Олег да се намеси, след като надмина местния тил по скорост.

В последния участък от първото полувреме, управлявано от Миеренсес, Кондалът откри резултата с удар на Борха Прието, който Даво не можа да спре, въпреки че го докосна с пръсти. Хави Алварес, в ранните етапи на второто полувреме, се насочи в ръцете на гостуващия вратар, интерниран отдясно на Руеда, преди феновете на потока да се обърнат в търсене на равенство. Олег отказа равенството на Диего с необикновено спиране на свободния му удар и Каудал се завърна, за да бъде пред вратите на вратата, когато Кутадо дриблира към местния вратар и не успя да избута топката в мрежата.

Серджо, освободен от марката срещу Даво, не успя да осъди сблъсъка в ръка за ръка, която вратарят отклони в корнер и във втората минута на добавеното време Кристиян се измъкна от двойката си, за да завърши мрежата и да подпише краен 1- 1. Вратовръзка, която свали миерензите от главата, спряна от ефекта на кондала.