Мексико Сити/14.10.2020 20:33:25

изглежда

Какво се случи с момчето герой от Световния двоен шампионат? Всички помним Хулио "Мумия" Гомес като една от великите фигури на Мексико че е завладял Световна купа до 17 години през 2011 г., особено за онзи полуфинален мач срещу Германия, в който той завърши кървав и с превръзка в главата, но автор на чилиец.

добре, Минаха години и те не се отнасяха много внимателно към мумията както физически, така и в кариерата си, тъй като е национално обещание, той се оказва в забвение и днес играе в мексиканската футболна лига с Реал Сан Хосе, в който е режисиран от Раул Гутиерес, Треньор на шампиона от Световната купа на стадион Ацтека.

Какво се случи с Хулио ‘Момия’ Гомес?

След заглавието с Трикольора, Гомес се разглежда като един от големи залози от кариерата на Пачука, но професионално той никога не е бил някой подходящ и лутането му из мексиканския футбол го доведе през 2020 г. до първия сезон в историята на LBM.

Реал Сан Хосе спечели правото да играе първия мач от футболната лига, след като спечели приятелския турнир за вас. Появи се Мумия като стартер и с ризата 10, но със очевидно наднормено тегло което понякога го принуждаваше да спре на корта, за да си поеме дъх.