Новини, запазени във вашия профил

приходите

Гран Канария Ла Каха де Канариас не можа да докаже 17 точки предимство пред турския отбор Бешикташ Колатурка, когато падна в Истанбул с 69-51, след игра на явно местно господство, която им послужи за достъп до осминафинала на ФИБА Еврокъп.

Както се очакваше, напускането на турския отбор беше във вихър, за да се опита да премахне недостатъците, които имаха в първия мач (85-68), а учениците на Азис Акая отново и отново търсеха стартирането на Brow Braxton и Lovelace Толбър да поеме контрола над катастрофата (13-4, в минута 6).

В продължението отборът на Гран Канария не загуби лице в играта и изглежда запази известен контрол с частичните 47-42. Въпреки това съпротивата на гостите отслабна с напредването на таймера и в края на третата четвърт Бешикташ спечели с девет (53-42).

Последната четвърт видя кулминацията на османското завръщане с тройките на Tuncluer, за да спечели равенството за първи път с три минути до края (65-48); въпреки че четири точки от Denti позволиха на La Caja да поеме дъх (65-51), но оттогава те не са вкарали друга точка и това им коства елиминирането.