Показваме сцени, които дават пропуск на Chivas и Lyons към поредицата за заглавието

Chivas Y. Лъвът Обвързани с един гол в първия кръг на полуфиналите Guard 1 2020Следователно отборът на rojiblanco трябва да спечели или да завърже повече от два гола, за да стигне до финала на турнира.

какво

С равенство или победа над един от реваншите той може да стигне до финала, в който се надява. Син кръст ИЛИ Пуми, Тези, които се бият с другия ключ, за да се играят в четвъртък и неделя.

Леон срещу Чивас Имаго7

ChivasТе трябва да завържат два или повече гола, да се възползват от далечен гол или да победят Есмералдите с какъвто и да е резултат, за да осигурят преминаването си към финала.

Лъвът Той не пропусна домакински мач в Guard 1 Danes 2020. От осемте изиграни домакински мача, той спечели седем и направи едно равенство, в допълнение към спечелването на реванша на четвъртфиналите. Публа. Америка Отборът можеше да вкара най-много голове в домакински мач за „Панджас Вердес“, но Азул Кремас падна с 3: 2.

Disney, Pixar, Marvel, Star Wars и National Geographic са на едно място. Налично сега. Вземете членство сега.

От своя страна, Chivas Той има изпълнение на произволен посетител. Режисиран от Виктор Мануел Вусетич Те са спечелили три мача, две равенства и три загуби. Една надежда за rojiblancos е, че са вкарали два или повече гола в четири от осемте мача, което ще им помогне да се класират за финала.

Амбридж, След първата фаза той обеща да бъде по-добър от отбора си Вусетич На стадион „Акрон“, но грешката ги държеше далеч от победата. Във втория мач от равенството той ще трябва да докаже защо Панджас Вердес е непобеден у дома, след което може да стигне до финала на турнира. Guard 1 2020.