• Ракитич: "Модрич и останалите знаят, че Меси е различен"
  • Мачин дава пример на Реал Мадрид преди Краснодар - Севиля
  • Международен график и къде да гледате Бетис - Дюделанж
  • Международни часове и къде да разгледаме Краснодар - Севиля

The Севиля загуби с 2-1 в Краснодар във втория цитат на Група J на лига Европа и призна първото си поражение през този сезон в турнира, за който е петкратен шампион, в сблъсък, в който поведе през първото полувреме, но руснаците, които стреляха три пъти към гредата, се завърнаха през второто.

краснодар

Севилистите се възползваха с автогол на Каборе, след търг на Нолито, В лошото първо полувреме и след почивката, когато изглеждаше, че те реагират, Краснодар, новият лидер на групата, отмъсти за ударите им на гредата и обърна таблото с голове на уругваеца Перейра Y. Окриашвили, този три от края.

Лига Европа - Групова фаза - Група J - Краснодар срещу Севиля МАКСИМ ШЕМЕТОВ Томсън Ройтерс

Първа част, която трябва да забравите

Испанският отбор никога не се чувстваше комфортно и с мозъка му - аржентинецът Някога Банега, дезориентиран в полузащита, където не намери много помощ Роке Меса и Нолито, генерира няколко пристигащи, по-фокусирани върху прикриването на пропуски в гърба срещу Краснодар, който поради своята физика превзе централната зона и беше освободен с вертикални атаки. Те бяха прекъснати и неуспешни, като при изстрел отпред на шведа Виктор Клаесон, техния голмайстор, малко след началото на сблъсъка, и това беше благодарено от Севиля в лошото първо полувреме, в което Пабло Мачин много грешаха.

Повод на ръба на първата четвърт час Мюриел, това не свързва добре удара му към центъра на бразилеца Паяк, висок изстрел от Promes а друг далеч от Арана беше обидният багаж на испанците, които, бавно и с разсейване отзад, бяха преодолени. Краснодар обаче, който имаше последния спад от бразилския нападател Ари поради неудобство той нямаше късмет в опитите си срещу чешката врата Томаш Ваклик и удря топката два пъти върху напречната греда с помощта на Мамаев, при изпълнение на корнер в 20-ата, а Буркинабе Чарлз Каборе с мощен удар в 25. Късметът, който не се усмихна на руснаците, се присъедини две минути преди почивката със Севиля, който продължи напред на таблото с репетирано ъглов удар, при който Нолито завърши на вратата и топката беше отклонена от Каборе към дъното на вратата му.

Голазо си заслужава завръщане

Твърде много награда за заслугите на единия и другия. При рестартирането сценарият не се промени в началото и руснаците, по-фокусирани върху атаката, се натъкнаха на гредата за трети път при воле от Шлесон в 9 минути от този период. Това не обезсърчи Краснодар, защото минута по-късно шведът отново се провали в ръка срещу Ваклик при изпращане на топката, докато Севиля искаше да се събуди и търсеше целта, макар и плахо, както при два варианта, които Мюриел не се възползвайте от., когото той облекчи по време на игра Андре Силва, "Пичичи" на Лигата. Малко преди екватора на второто полувреме, "los toros", както този клуб в южната част на Русия, Те не простиха и в резултат на тяхното настояване постигнаха 1-1 в страхотна екшън на току-що заминалия за Каборе уругваец Маурисио Перейра, като нанесе удар с центриране и след като направи двойна стена към вратаря на Севиля.

Испанският отбор потърси реакцията след удара. Мачин изведе нападатели и тежки тежести като Франко Васкес Y. Бен йедър, за Нолито и Промес - към този, след като той пропусна гол по страхотен повод в 74-ата минута-. Аржентинецът имаше два добри варианта да отбележи в този последен участък, особено когато сам излезе в центъра на Навас, но този, който го направи, беше Краснодар, три минути от края, през новосъздадената Томике Окриашвили. С удар от Чили, след страхотен свободен удар от еквадорец Рамирес който Ваклик отхвърли, грузинецът завърши завръщането на отбора си с 2-1 преди разочарованието на феновете на Севиля.

Краснодар 2-1 Севиля

Краснодар: Kritsyuk; Петров, Мартинович, Спаич, Рамирес; Газински, Каборе, Мамаев; Вандерсън, Пещера, Клаесън.

Севиля: Vaclik; Серги Гомес, Кяер, Ггнанон; Хесус Навас, Нолито, Роке Меса, Банега, Гилерме Арана; Мюриел, Промес.

Цели: 0-1, Kabore (p.p.); 1-1, 72 'Перейра; 2-1, 88 'Окриашвили.

Рефер: Мартин Стромбергсон (Швеция).

Инциденти: Мач, съответстващ на втория ден от груповата фаза на Лига Европа, изигран на стадион ФК Краснодар (Краснодар) преди 30 000 зрители.